Przez 38 lat był właścicielem 14 Mitsubishi

01.08.2017 10:00

Cliff Hodson z Tewkesbury, małego miasta w Anglii, przez 38 lat był właścicielem 14 samochodów marki Mitsubishi. Jego przygoda z japońską motoryzacją rozpoczęła się w 1979 roku, wraz z zakupem Colta.

Przez 38 lat był właścicielem 14 Mitsubishi fot. materiały prasowe

Od tamtej pory, Cliff jeździł tylko i wyłącznie Mitsubishi. Zarówno on, jak i jego żona, byli właścicielami różnych egzemplarzy Sigm, Galantów, Lancerów, Spacestarów i ASX-ów. Wiernemu klientowi najbardziej do gustu przypadł ten ostatni model:

"

Najbardziej lubię ASX-a. Niemniej, wciąż marzy mi się EVO, którym z ogromną chęcią udałbym się na tor wyścigowy. "

Analizując motoryzacyjne wybory rodziny Cliffa, można dojść do wniosku, że niedaleko pada jabłko od jabłoni. Córka jeździ Lancerem, a wnuczka – Coltem. Na rodzinne zakupy udają się zazwyczaj do salonu Mitsubishi CCR w Cheltenham:

"

CCR traktuje nas genialnie i dlatego jesteśmy ich klientami od lat. Znamy wszystkim z imiona i nazwiska. "

Najistotniejsze pytanie brzmi – dlaczego Mitsubishi? Cliff Hodson spieszy z odpowiedzią:

"

Ze względu na niezawodność. Jedyny problem, jaki miałem kiedykolwiek, był związany z cewką zapłonową w jednym z moich pierwszych samochodów. A gdy pierwszy raz zadzwoniłem po pomoc drogową, pracownik oznajmił mi, że nigdy wcześniej nie jechał po auto marki Mitsubishi! "

Obecna gama modelowa Mitsubishi na tle konkurentów wydaje się być dość przestarzała. Najbardziej złośliwi twierdzą, że to swoistego rodzaju skansen motoryzacyjny – w szczególności w odniesieniu do Spacestara.

RadioZET/MS

Oceń