Przyjechał limuzyną na swoją pierwszą komunię

22.05.2017 13:06

Sporo kontrowersji wzbudziło zdjęcie wrzucone na Facebooka. Widać na nim przedłużonego Hummera H2 stojącego przed kościołem. Autor fotografii dodał, że z okazji swojej pierwszej komunii pojazdem przywieziony został mały chłopczyk.

Przyjechał limuzyną na swoją pierwszą komunię fot. kadr z wideo

17-metrowa limuzyna pomieści na pokładzie nawet 25 osób. Wyposażona jest w 5 podnoszonych drzwi, 2 szyberdachy, podświetlaną podłogę, sufit i podwozie. Podróżujący mogą korzystać z 5 monitorów LCD, basenu, jacuzzi, a także 5 barków. W zależności od województwa, cena wynajęcia takiej limuzyny może wynosić blisko 10 000 zł za 5 godzin.

W internecie nie brakuje złośliwych komentarzy, piętnujących rodziców ze względu na chęć podkreślenia swojego statusu społecznego poprzez wynajmowanie limuzyny. Już od kilku lat coraz częściej dyskutuje się na temat wręczanych z okazji komunii prezentów. Niektórzy rodzice przeznaczają na ten cel nawet kilka tysięcy złotych… Mówi się wręcz o pewnej rywalizacji na otrzymane prezenty pomiędzy dziećmi, co zdaniem wielu osób negatywnie wpływa na ich percepcję otaczającej rzeczywistości.

RadioZET/MS

Zagłosuj

Wynajmowanie limuzyny z okazji komunii to dobry pomysł?

Oceń