SUV-em wbił się w dach domu

24.07.2017 13:05

W St. Louis, kierowca pędzący GMC Envoy stracił panowanie nad autem i… wbił się w dach domu, którego właścicielem jest 66-letni Bruce Redding.

SUV-em wbił się w dach domu fot. kadr z wideo

Mężczyzna nie ukrywa swojego zdumienia tym, co się stało. Jednocześnie mówi o sporym szczęściu  – w momencie wypadku nie było go w domu. W innym przypadku mógłby poważnie ucierpieć. Istotny w tej sytuacji jest również fakt, że zniszczenia zostaną pokryte z ubezpieczenia, o czym wspomniał Bruce Redding:

"

Mój dom jest zwieńczeniem wszystkiego, na co pracowałem przez moje całe życie. Budynek został poważnie zniszczony, tylko dlatego, że kierowca zignorował liczne przepisy drogowe, znacząco przekraczając prędkość oraz ignorując znak stopu. Całe szczęście, że zniszczenia pokryje ubezpieczenie. Widok zniszczonego domu zastałem po powrocie z siłowni. "

Na miejsce zdarzenia przybyły służby, w tym policja, straż pożarna oraz pogotowie medyczne. Uwięziony na przednim siedzeniu kierowca został wyciągnięty z pojazdu i przewieziony do szpitala. Jego życiu i zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo, jednak tuż po samym zdarzeniu był na pół przytomny.

Jak twierdzi departament straży pożarnej w St. Louis, ten incydent jest niepodobny do jakiegokolwiek innego, co też potwierdzają słowa szefa operacji, Michaela Arrasa:

"

Najpierw musieliśmy dostać się na dach i sprawdzić, czy można bezpiecznie przeprowadzić akcję ratowniczą. Na szczęście okazało się to wykonalne. Tym sposobem uwolniliśmy uwięzionego w aucie kierowcę. "

RadioZET/MS

Oceń