Samochód członkiem rodziny? Przygnębiająca reklama Hondy

11.04.2017 11:16

Dla jednych samochody to tylko „blaszane puszki” służące wyłącznie do przemieszczania się z punktu A do punktu B. Dla innych to obiekty fascynacji. Są też tacy, którzy auta traktują niczym członków rodziny.

Samochód członkiem rodziny? Przygnębiająca reklama Hondy fot. kadr z wideo

Reprezentanci tej ostatniej grupy wystąpili w rolach głównych w reklamie Hondy. Na prawie 3-minutowym filmie zobaczymy rozrastającą się rodzinę, której członkiem od początku był czerwony samochód. Auto towarzyszyło dzieciom od początku i odgrywało istotną rolę. Z biegiem czasu zostało zastąpione przez nowszy model, co niekoniecznie spotkało się z zadowoleniem:

Miejsce wysłużonej Hondy Civic 4. generacji zajął crossover tego samego producenta. Jednak tutaj sentyment należy odłożyć na bok – nowocześniejsze samochody są znacznie bezpieczniejsze, a w dodatku emitują mniej niebezpiecznych substancji do atmosfery. Postęp w obu tych sferach jest niezwykle istotny.

Niedawno japoński producent samochodów zaprezentował 10. generację Hondy Civic. To jeden z najważniejszych modeli w gamie. Auto w takim samym wydaniu ma być oferowane na wszystkich największych rynkach. Nowy samochód jest o 30 mm szerszy, 136 mm dłuższy i o 20 mm niższy niż poprzednik. Jak zapewnia Honda – to najbardziej sportowe wcielenie Civica w historii.

RadioZET/MS

Zagłosuj

Macie sentyment do swoich aut?

Oceń