Wpadł przez płot i wylądował na…parapecie [FOTO]

11.06.2018 09:24

We wtorek w Lubnie doszło do niecodziennego wypadku. Rozpędzony Peugeot wjechał w płot i zatrzymał się dopiero na ścianie budynku, parkując tylnymi kołami na parapecie.

auto wylądowało na parapecie fot. OSP Lubno

To, co widzieli kierowcy przejeżdżający przez Lubno (woj. Lubuskie) przyprawia o zawrót głowy. We wtorkowe popołudnie kierujący samochodem marki Peugeot stracił panowanie nad pojazdem i zjechał z drogi. Na początku skosił znak drogowy, a następnie wjechał w pobliskie ogrodzenie. Auto zatrzymało się dopiero na budynku.

Samochód zarył przodem o ziemię, a jego tył oparł się o parapet i ścianę domu. Po chwili pojazd zaczął się palić. Świadkowie zdarzenia natychmiast ruszyli z pomocą i wyciągnęli kierowcę. Na miejsce wypadku szybko zjawiła się straż pożarna i policja. Auto zostało ugaszone, a po sprawdzeniu trzeźwości mężczyzny okazało się, że ma 2,5 promila alkoholu w organizmie.

5015e3f0-9546-4ea4-9adb-1dccf00e7598 fot. OSP Lubno

Kierowcy nic poważnego się nie stało. Później tłumaczył się, że skorzystał z nieobecności syna i wybrał się na przejażdżkę. Funkcjonariusze zatrzymali mu prawo jazdy.

TO TEŻ CIĘ ZAINTERESUJE:

RadioZET.pl/MW

Oceń