Zamknij

Skoda poszukuje polskich pracowników. Kusi wysokim wynagrodzeniem

Redakcja
30.03.2018 09:59
Skoda logo
fot. SKODA Facebook

Rok 2017 był niezwykle udany dla Skody. Teraz czeski producent szuka wśród polskich pracowników chętnych do swoich fabryk. Marka kusi wysokimi zarobkami i premiami.

W ubiegłym roku Skoda odniosła najlepszy wynik finansowy w historii. Teraz marka ma poważne plany i w ciągu najbliższych kilku lat chce wytwarzać części do elektrycznych układów napędowych dla samochodów Volkswagena. Oprócz tego w ciągu dwóch lat Skoda chce wprowadzić na rynek 19 modeli, wśród których znajduje się Vision X.

Skoda szuka nowych pracowników: Ambitne plany producenta

Producent za sprawą nowej strategii chce, aby do 2025 roku wszystkie ich najnowsze samochody były zaopatrzone w silniki elektryczne lub hybrydowe. Ponadto jeszcze w tym roku w zakładzie w Kvasinach ma rozpocząć się produkcja modelu Superb PHEV, który będzie pierwszą hybrydą Skody typu plug-in.

Ambitne plany Czechów wiążą się z zatrudnieniem nowych pracowników. Motoryzacyjne przedsiębiorstwo chętnie zatrudni Polaków, a rekrutacja już się rozpoczęła. Przyszli zatrudnieni muszą liczyć się z dojazdami do jednej z fabryk w Kvasinach, Vrchlabi lub Mlada Boleslav albo przeprowadzką.

Skoda poszukuje m.in.: kierowców wózków widłowych, lakierników i blacharzy. W internecie można znaleźć mnóstwo ofert, a niektóre z nich zapewniają zakwaterowanie. Jednym z warunków jest gotowość do pracy trzyzmianowej.

Skoda szuka nowych pracowników: Wysokie wynagrodzenie

Czeska firma kusi wysokimi zarobkami, ponieważ podstawowa pensja to 29 tysięcy czeskich koron, co w przeliczeniu na złotówki daje około 4750 złotych. Oprócz tego Skoda ma szeroki pakiet systemu premiowego, po którym wraz z pracą na popołudniową lub nocną zmianę wynagrodzenie może wynosić nawet 8 tysięcy złotych.

TO RÓWNIEŻ CIĘ ZAINTERESUJE:

Skoda Karoq rozchwytywana. Producent nie nadąża z zamówieniami

Elektryczna Skoda zostanie nazwana Felicia E?

RadioZET.pl/auto.dziennik.pl/MW