Skoda wyceniła Rapida po liftingu

12.05.2017 11:03

Kompaktowy model Skody po faceliftingu w polskich salonach kosztuje od 57 600 zł za odmianę 1-litrowym, 3-cylindrowym silnikiem TSI o mocy 95 KM.

Skoda wyceniła Rapida po liftingu fot. materiały prasowe

Uwzględniając obecne upusty cenowe, wersję 1.0 TSI ACTIVE wyposażoną standardowo między innymi w klimatyzację CLIMATIC, radio Blues, elektrycznie sterowane szyby z przodu oraz komplet poduszek powietrznych, można dostać już za kwotę od 50 100 zł w wersji Spaceback i od 51 100 zł w wersji Liftback.

Jak twierdzi Skoda, 3-cylindrowy silnik, który zastąpił większą jednostkę 1.2 TSI, ma zapewnić jeszcze niższe koszty eksploatacji. Auto legitymuje się średnim zużyciem paliwa w cyklu mieszanym na poziomie 4,4 l/100 km. W stosunku do wariantu sprzed modernizacji, samochód wyróżnia się nowym przednim i tylnym pasem nadwozia z innymi światłami bi-ksenonowymi, a także przeprojektowaną kabiną z bogatszym wyposażeniem.

Rozszerzono listę rozwiązań „Simply Clever” o nowe pozycje, mające ułatwiać codzienną eksploatację. Czesi podkreślają także innowacje z zakresu bezpieczeństwa aktywnego i biernego – główną nowością debiutującą w modelu Rapid jest funkcjonalność Skoda Connect.

Cennik prezentuje się następująco:

ceny skody

RadioZET/skoda/MS

Oceń