Śmiertelny wypadek w Starej Wsi. Nie żyje 25-latek, dwie osoby są ranne

26.07.2017 13:56

25 lipca 2017 roku, około godziny 18:30, na drodze krajowej nr 28 w Starej Wsi doszło do zderzenia samochodów osobowego oraz dostawczego. Pojazdami łącznie podróżowały trzy osoby.

Śmiertelny wypadek w Starej Wsi. Nie żyje 25-latek, dwie osoby są ranne fot. PSP Nowy Sącz

W wypadku, który miał miejsce na 153 kilometrze drogi krajowej nr 28, brały udział Nissan Murano oraz Ford Transit na zagranicznych numerach rejestracyjnych. Na miejsce zdarzenia przybyło aż sześć zastępów straży pożarnej, a także kilka radiowozów policji oraz karetek pogotowia.

Pomimo akcji reanimacyjnej trwającej blisko godzinę, zmarł 25-letni kierowca Nissana. Dwie pozostałe osoby w stanie ciężkim trafiły do szpitali specjalistycznych. Jak na razie nie wiadomo co było przyczyną wypadku. Trwają czynności mające ustalić co dokładnie się wydarzyło. Na razie sporządzono oględziny miejsca zdarzenia, pojazdów, a także przesłuchano świadków zdarzenia.

Bardzo poważne uszkodzenia obu pojazdów są dowodem na to, jak potężna była siła uderzenia. To z kolei pozwala domniemywać, że oba pojazdy poruszały się z niemałą prędkością.

RadioZET/PSP Nowy Sącz/MS

Oceń