Zamknij

Sprzedali auto po szkodzie całkowitej jako bezwypadkowe

Redakcja
08.04.2018 13:00
salon samochodowy
fot. KAROL PIECHOCKI REPORTER

Autoryzowany salon Renault w Gliwicach sprzedał auto po całkowitej szkodzie jako bezwypadkowe. O sytuacji poinformowała w serwisie Wykop.pl osoba, która była zainteresowana kupnem samochodu. Salon skomentował sprawę informując, że wszystko zostanie wyjaśnione, a uszkodzenia pojazdu wynikały z... gradobicia.

Osoba, która chciała kupić Renault Megane postanowiła upewnić się i sprawdzić, czy samochód rzeczywiście jest zgodny z opisem przedstawionym przez autoryzowanego partnera Renault w Gliwicach. Okazało się, że auto zostało zarejestrowane we Francji, gdzie przy ponad 7 tysiącach kilometrów przebiegu miało szkodę całkowitą. Gdy po pięciu latach samochód trafił do Polski przy przebiegu prawie 76 tysięcy kilometrów, znów doszło do uszkodzenia. Szkodę tym razem wyceniono na około 10 tysięcy złotych.

Mężczyzna, który był zainteresowany samochodem postanowił o szczegóły dopytać pracowników salonu. Ci stwierdzili, że auto faktycznie miało szkodę, ale ich zdaniem było to drobne uszkodzenie. Auto zostało sprzedane innej osobie, która zdaniem gliwickiego salonu została powiadomiona o przeszłości pojazdu.

Zrzut ekranu 2018-04-08 o 13.34.15
fot.

Sprzedali auto po szkodzie całkowitej jako bezwypadkowe: Komentarz salonu

RadioZET.pl/MW