Szalony rajd pijanego 29-latka. Rozbijał auta i bramy! [ZDJĘCIA]

09.07.2018 15:01

29-latek został zatrzymany przez łódzką policję. Pijany mężczyzna uszkodził dwa pojazdy i staranował dwie bramy wjazdowe do posesji.

samochód taranował bramy i rozbijał inne auta

29-latek kierujący samochodem osobowym marki Honda nie dostosował prędkości do warunków na drodze. Mężczyzna uderzył w tył jadącego przed nim Fiata kierowanego przez 62-latkę. Po kolizji wycofał auto i uderzył w stojącą za nim Alfę Romeo. Po tym zdarzeniu mężczyzna zbiegł z miejsca wypadku.

W pogoń za nim rzucił się świadek zdarzenia, który widział, jak 29-latek uderzał w bramy wjazdowe do posesji. Pijany mężczyzna został schwytany i przekazany w ręce policji. Badanie alkomatem wykazało, że miał on 1,2 promila alkoholu w organizmie. Oprócz tego funkcjonariusze znaleźli przy nim i w jego samochodzie susz roślinny, biały proszek i niezidentyfikowaną czarną substancję.

Mundurowi pobrali krew 29-latka do badań na zawartość alkoholu i narkotyków. Zatrzymano mu również prawo jazdy. Mężczyzna odpowie za spowodowanie kolizji drogowej i za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. Grozi mu do dwóch lat pozbawienia wolności. Po wynikach badań krwi kara może ulec zmianie.

TO RÓWNIEŻ CIĘ ZAINTERESUJE:

RadioZET.pl/lodz.policja.gov.pl/MW

Oceń