Szybka karma dla kierowców omijających korek pasem awaryjnym

06.04.2017 11:26

Kierowca kamerą samochodową zarejestrował jak dwaj pozostali uczestnicy ruchu drogowego jechali pasem awaryjnym, omijając korek.

Szybka karma dla kierowców omijających korek pasem awaryjnym fot. kadr z wideo

Mężczyzna spytał się osobę prowadzącą Chryslera 300C, co ona wyprawia, kończąc krótką konwersację słowami „a co jeśli zaraz zadzwonię po policję?”. Chwilę później okazało się, że korzystanie z telefonu komórkowego wcale nie jest konieczne, ponieważ jeden z funkcjonariuszy był na miejscu. Jechał nieoznakowanym autem i widząc to, co dzieje się w lusterku, postanowił zareagować, zaprowadzając porządek.

Kierowca z auta wyposażonego w kamerę pokładową podjechał do mundurowego, któremu oznajmił, że niemalże został uderzony przez osobę jadącą Chryslerem 300C. Policjant od razu odpowiedział, że widział to i ma zamiar zatrzymać mężczyznę zasiadającego za kierownicą amerykańskiego samochodu. Całą sytuację można obejrzeć na nagraniu:

Niestety nie zawsze odpowiednie służby są we właściwym miejscu i we właściwym czasie. Niemniej taki widok jak na powyższym filmie ucieszy zdecydowaną większość osób.

RadioZET/MS

Zagłosuj

Co sądzicie o interwencji policjanta?

Oceń