Tchnęli nowe życie w porzuconego Mercedesa 190E

25.08.2017 12:58

Proces detailingu Mercedesa 190E został przedstawiony na filmie opublikowanym w serwisie YouTube na kanale „Detail King”. Twórcy twierdzą, że to jedno z najbardziej zaniedbanych, najbrudniejszych aut w historii.

Tchnęli nowe życie w porzuconego Mercedesa 190E fot. kadr z wideo

Samochód pochodzący z 1982 roku był w opłakanym stanie. I nie ma co się dziwić – został porzucony przez właściciela, gdzieś w ogrodzie, obok kosza na śmieci. Właściciel warsztatu „Detail King” z siedzibą w Pittsburgu, codziennie, przez 4 lata, mijał tego czerwonego Mercedesa 190E w trakcie dojeżdżania do pracy.

Gdy w końcu auto zostało zabrane do warsztatu, specjaliści od detailingu rozpoczęli swoją pracę od usuwania mchu, alg, śmieci i zanieczyszczeń znajdujących się na nadwoziu. Auto powoli zaczęło odzyskiwać swój stary blask, co też widać na poniższym nagraniu:

W dalszej kolejności zajęto się wnętrzem. Robotę wykonano z taką dokładnością, że w efekcie końcowym pojazd prezentował się niczym… wyjęty z muzeum. Firma przywróciła do życia starego, porzuconego Mercedesa 190E, przy okazji promując oferowaną przez siebie wysoką jakość usług i dbałość o detale.

RadioZET/MS

Oceń