To klasyczne Mini jest... 6-osobowe

11.09.2017 11:46

Na eBay’u pojawiło się ogłoszenie jedynego w swoim rodzaju klasycznego Mini, które w stosunku do oryginału różni się wymiarami nadwozia oraz liczbą oferowanych miejsc.

To klasyczne Mini jest... 6-osobowe fot. eBay.com

Sprzedawca twierdzi, że na zrealizowanie tego projektu poświęcił wiele godzin. W ramach pracy poszerzył klasyczne Mini o około 600 mm, do 1930 mm. Pojazd jest w bardzo dobrym stanie, jego nadwozie nie nosi śladów rdzy, a silnik o pojemności 1275 cm został odbudowany. Do tego auto dysponuje sterowanym elektrycznie szyberdachem.

Auto w takim stanie nie przeszło badań technicznych niezbędnych do tego, by zostało dopuszczone do ruchu publicznego. Przekonany o solidnie wykonanej pracy właściciel zachęca wszystkich zainteresowanych do obejrzenia niedokończonego projektu na żywo.

W sekcji „pytania i odpowiedzi” przeczytamy same pochlebne opinie. Internauci są pod wrażeniem tego oryginalnego na skalę światową samochodu. I nie ma co się dziwić – auto wygląda niemalże tak dobrze, jakby w takiej formie opuściło linię produkcyjną.

Sprzedawca jest zdania, że ze względu na wzbudzane zainteresowanie, Mini idealnie nadaje się do celów promocyjnych. Po 13 podbiciach na aukcji, samochód osiągnął kwotę 1885 funtów w stosunku do początkowych 1000 funtów. Licytacja zostanie zakończona 13 sierpnia 2017 roku o godzinie 19:51. Ogłoszenie znajdziecie pod tym adresem.

RadioZET/MS

Zagłosuj

Jesteś zainteresowany zakupem klasycznego Mini w wersji 6-osobowej?

Oceń