Zamknij

Toyota RAV4: Ceny pierwszych wersji

Redakcja
12.12.2018 12:55
Toyota RAV4
fot. Toyota Polska Facebook

Toyota przedstawiła pierwsze ceny najnowszego modelu RAV4. Na początku samochód japońskiej marki będzie dostępny w polskich salonach w dwóch wersjach wyposażenia: Hybrid Selection i Executive.

Toyota powiedziała „dość” dieslom i zaczęła stawiać na hybrydę. Lada moment do polskich salonów trafi hybrydowy model RAV4 z dwulitrową jednostką pod maską. W pierwszej kolejności przyszli właściciele auta będą mieli do wyboru dwie odmiany: Selection i Executive. Obie niosą za sobą bogate wyposażenie, o czym świadczy cena wyjściowa – 159 tys. zł.

Właśnie tyle będzie kosztować samochód w przedsprzedaży w wersji Selection. W tej cenie mamy zapewnioną skórzaną tapicerkę, system multimedialny Toyota Touch 2 z 8-calowym ekranem, światła LED czy bezkluczykowy dostęp do auta. Dodatkowo pojazd będzie wyposażony w 18-calowe felgi aluminiowe z czarnym lakierem.

Z kolei wersja Executive to koszt wyższy o 10 tys. zł. W tej cenie mamy m.in.: system monitorowania martwego pola, lusterko wsteczne z wyświetlaczem, cyfrowy odbiornik radiowy DAB, zestaw kamer 360 stopni, system ostrzegania o ruchu poprzecznym i chromowane klamki i lusterka. Natomiast w kabinie możemy liczyć na takie rozwiązania jak: wentylacja foteli, elektrycznie sterowany fotel i podgrzewana tylna kanapa. Wersja Executive jest dostępna w trzech kolorach wnętrza: beżowym, szarym i czarnym.

Obie odmiany Toyoty RAV4 będą oferowane z napędem na przednią oś. Za dodatkową opłatą będzie można zamówić jeszcze np. panoramiczny i przesuwany szklany dach za 6900 zł czy zestaw audio JBL za 5900 zł. Firmowa nawigacja z trzyletnią aktualizacją map to koszt 3200 zł.

Oprócz tego należy wspomnieć o opłacie za lakier. Jedynym kolorem, za który nie trzeba dodatkowo płacić, jest Pure White. Reszta wymaga dopłaty i jej cena zależy od tego, czy jest to lakier perłowy, czy metalizowany. Kwota waha się od 2900 do 4400 zł.

TO TAKŻE CIĘ ZAINTERESUJE:

 RadioZET.pl/auto-swiat.pl/MW