Słuchaj
Damian Michałowski, Michał Korościel
Konrad Piasecki
Damian Michałowski, Michał Korościel
Marcin Sońta , Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski , Justyna Dżbik
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Volkswagen Passat B5 pickup do kupienia w Polsce

26.05.2017 11:27

Volkswagen Passat B5 1.9 TDI przerobiony na pickupa został wystawiony na sprzedaż na otomoto.pl. 

Volkswagen Passat B5 pickup do kupienia w Polsce fot. otomoto.pl

Volkswagen Passat B5 wciąż jest ucieleśnieniem jednego z najlepszych samochodów dla sporej liczby Polaków… Praktyczny, przestronny, oszczędny i niezawodny. Teraz dostępny także w nadwoziu pickup!

Ogłoszenie sprzedaży takiego pojazdu pojawiło się na otomoto.pl. Auto oryginalnie napędzane było 1,9-litrowym silnikiem TDI o mocy 110 KM (osiąganych przy 4150 obr./min) i 235 Nm maksymalnego momentu obrotowego. Według danych producenta, ten wariant legitymuje się średnim zużyciem paliwa w cyklu mieszanym 5,1 l/100 km. Zdjęcie silnika wskazuje na to, że poddano go modyfikacjom. Jak podał właściciel – samochód zarejestrowany jako ciężarowy dysponuje napędem na obie osie.

Volkswagen Passat B5 pickup wyprodukowany w 1998 roku wyposażony jest między innymi w ABS, elektryczne szyby, Bluetooth, poduszki powietrzne dla kierowcy i pasażera pierwszego rzędu, wspomaganie kierownicy, centralny zamek i automatyczną klimatyzację.

Samochód seryjnie dostępny był jedynie w dwóch odmianach – sedan i kombi. Po przerobieniu na pickupa auto stało się mniej praktyczne, chociażby pod względem możliwości przewozu osób. Oryginalny Passat B5 mógł pochwalić się bagażnikiem o pojemności co najmniej 450 litrów. Po złożeniu tylnych siedzeń przestrzeń wzrastała do 1500 litrów.

Pojazd mierzący 4682 mm długości, 1740 mm szerokości i 1459 wysokości, przy rozstawie osi 2703 mm w odmianie 4x4 mógł pochwalić się prześwitem wyrażanym w 12,4 cm.

RadioZET/MS

Zagłosuj

To dobra zmiana?

Oceń