W Idea Bank wynajmiesz auto. Płatność za każdy przejechany kilometr

24.08.2017 11:59

Idea Bank wkracza na polski rynek z unikalnym rozwiązaniem, jakim jest usługa „Happy Miles”, zgodnie z którą klienci zapłacą tyle, ile wyjeżdżą. Raty leasingu uzależnione są od liczby faktycznie pokonywanych kilometrów.

W Idea Bank wynajmiesz auto. Płatność za każdy przejechany kilometr fot. materiały prasowe

Wysokość miesięcznej raty leasingowej jest kształtowana na podstawie realnego przebiegu pojazdu. Dodatkowo, do usługi Happy Miles dołączony jest bogaty pakiet rozwiązań technologicznych, które umożliwią przedsiębiorcy uzyskanie kompleksowego obrazu wszystkich aspektów dotyczących floty samochodowej w jego firmie.

W ofercie są różne modele samochodów, w tym m.in. Skoda Citigo, Fiat 500, Opel Insignia, Skoda Octavia, Peugeot 2008, Fiat Tipo, Seat Ibiza, Seat Leon, Seat Alhambra, Skoda Fabia, Nissan Qashqai, Opel Astra kombi. W zależności od wybranego pojazdu, różne są stawki za przejechany kilometr. W przypadku popularnego popularnego Opla Astry zapłacimy 46 gr za kilometr przy miesięcznej opłacie 558 zł.

Wspomniana usługa ma zagwarantować oszczędności w porównaniu z kosztami kredytu na nowe auto. To ciekawa propozycja dla osób prywatnych, szczególnie tych, którzy nie podróżują aż tak. Z oferty skorzystać mogą również firmy.

Informacje dotyczące propozycji Idea Bank można znaleźć na stronie happymiles.pl.

RadioZET/MS

Oceń