Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Justyna Dżbik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Richard Hammond ambasadorem Warsaw Motor Show 2018!

12.06.2018 12:16

Tego człowieka fanom motoryzacji przedstawiać nie trzeba – Richard Hammond, bo o nim mowa, to prawdziwa legenda dziennikarstwa motoryzacyjnego i jedna z twarzy brytyjskiej telewizji. Dziennikarz i ekspert od wielu lat w swoich programach pokazuje i testuje nowinki świata motoryzacji, podejmując się przy tym często niebezpiecznych i kontrowersyjnych zadań. Jego programy mogliśmy oglądać m.in. w BBC i Discovery Science.

targi Warsaw Motor Show fot. Warsaw Motor Show Facebook

Hammond znany jest także ze swojej imponującej kolekcji samochodów i motocykli. Już niedługo polscy fani Richarda Hammonda będą mogli spotkać go w Warszawie. Gwiazdor będzie bowiem gościem czwartej już edycji Międzynarodowych Targów Motoryzacyjnych Warsaw Motor Show, które odbędą się w dniach 15-18 listopada. Podczas wizyty na targach dziennikarz opowie o swojej pracy, a równocześnie wielkiej pasji do motoryzacji. Dziennikarz uświetni też targowe premiery pojazdów, które – jak co roku – będą jedną z największych atrakcji wydarzenia. Spotkanie z Richardem Hammondem będzie też świetną okazją dla łowców zdjęć i autografów.

Obok Hammonda, wzorem poprzednich edycji, gośćmi Warsaw Motor Show będą również polskie i międzynarodowe gwiazdy motorsportu. Ich nazwiska owiane są jeszcze tajemnicą. Biorąc jednak pod uwagę, że w poprzednich latach w targach udział wzięły takie sławy, jak: Jutta Kleinschmidt, Nicolas Hamilton czy Rafał Sonik po tegorocznym wydarzeniu można spodziewać się wielu ciekawych gości.

Międzynarodowe Targi Motoryzacyjne Warsaw Motor Show organizowane są od 2015 roku w największym w Polsce centrum targowym – Ptak Warsaw Expo, zlokalizowanym na przedmieściach Warszawy. Wśród wystawców targów znaleźć można większość motoryzacyjnych marek – od liderów branży, poprzez te małe i cieszące się statusem kultowych, aż po rynkowych debiutantów. Na targach prezentowane są pojazdy luksusowe, sportowe oraz miejskie. Spalinowe i elektryczne. W programie wydarzenia znajdują się polskie premiery pojazdów, spotkania z gwiazdami motorsportu, pokazy motoryzacyjne czy drive taxi. Warsaw Motor Show co roku przyciąga ponad 100 tysięcy fanów czterech kółek z Polski i zagranicy. Ogromna ekspozycja oraz liczba uczestników sprawiają, że warszawska impreza jest jedną z największych tego typu w Europie Środkowej.

Więcej informacji: 

warsawmotorshow.com

Bez tytułu fot. Warsaw Motor Show Facebook

TO TEŻ CIĘ ZAINTERESUJE:

RadioZET.pl/MW

Oceń