Zamknij

Richard Hammond ambasadorem Warsaw Motor Show 2018!

Redakcja
12.06.2018 12:16
targi Warsaw Motor Show
fot. Warsaw Motor Show Facebook

Tego człowieka fanom motoryzacji przedstawiać nie trzeba – Richard Hammond, bo o nim mowa, to prawdziwa legenda dziennikarstwa motoryzacyjnego i jedna z twarzy brytyjskiej telewizji. Dziennikarz i ekspert od wielu lat w swoich programach pokazuje i testuje nowinki świata motoryzacji, podejmując się przy tym często niebezpiecznych i kontrowersyjnych zadań. Jego programy mogliśmy oglądać m.in. w BBC i Discovery Science.

Hammond znany jest także ze swojej imponującej kolekcji samochodów i motocykli. Już niedługo polscy fani Richarda Hammonda będą mogli spotkać go w Warszawie. Gwiazdor będzie bowiem gościem czwartej już edycji Międzynarodowych Targów Motoryzacyjnych Warsaw Motor Show, które odbędą się w dniach 15-18 listopada. Podczas wizyty na targach dziennikarz opowie o swojej pracy, a równocześnie wielkiej pasji do motoryzacji. Dziennikarz uświetni też targowe premiery pojazdów, które – jak co roku – będą jedną z największych atrakcji wydarzenia. Spotkanie z Richardem Hammondem będzie też świetną okazją dla łowców zdjęć i autografów.

Obok Hammonda, wzorem poprzednich edycji, gośćmi Warsaw Motor Show będą również polskie i międzynarodowe gwiazdy motorsportu. Ich nazwiska owiane są jeszcze tajemnicą. Biorąc jednak pod uwagę, że w poprzednich latach w targach udział wzięły takie sławy, jak: Jutta Kleinschmidt, Nicolas Hamilton czy Rafał Sonik po tegorocznym wydarzeniu można spodziewać się wielu ciekawych gości.

Międzynarodowe Targi Motoryzacyjne Warsaw Motor Show organizowane są od 2015 roku w największym w Polsce centrum targowym – Ptak Warsaw Expo, zlokalizowanym na przedmieściach Warszawy. Wśród wystawców targów znaleźć można większość motoryzacyjnych marek – od liderów branży, poprzez te małe i cieszące się statusem kultowych, aż po rynkowych debiutantów. Na targach prezentowane są pojazdy luksusowe, sportowe oraz miejskie. Spalinowe i elektryczne. W programie wydarzenia znajdują się polskie premiery pojazdów, spotkania z gwiazdami motorsportu, pokazy motoryzacyjne czy drive taxi. Warsaw Motor Show co roku przyciąga ponad 100 tysięcy fanów czterech kółek z Polski i zagranicy. Ogromna ekspozycja oraz liczba uczestników sprawiają, że warszawska impreza jest jedną z największych tego typu w Europie Środkowej.

Więcej informacji: 

warsawmotorshow.com

Bez tytułu
fot. Warsaw Motor Show Facebook

TO TEŻ CIĘ ZAINTERESUJE:

RadioZET.pl/MW