Warszawa. Agresywny kierowca Audi zajechał drogę prawidłowo jadącemu kierowcy

28.09.2017 11:52

W serwisie YouTube pojawiło się nagranie, na którym zobaczymy kierowcę Audi 80 Cabrio. Wpierw jechał on buspasem, następnie „przytulił się” do lewej krawędzi, po czym przypomniał sobie o konieczności ponownego zajęcia prawego skrajnego pasa.

Warszawa. Agresywny kierowca Audi zajechał drogę prawidłowo jadącemu kierowcy fot. kadr z wideo

Mało tego. W międzyczasie podjął nieudaną próbę zmiany pasa, mimo że miał bardzo dużo miejsca i czasu. Po wszystkim postanowił odegrać się na prawidłowo jadącym kierowcy czerwonego auta osobowego. Wjechał przed niego i zaczął hamować, po czym skierował się do zjazdu, pokazując złośliwy gest. Zdaniem internautów nawiązywał nim do wykonywanego przez siebie zawodu.

Sytuacja wydaje się tym bardziej komiczna, zważywszy na fakt, że sprawa została zgłoszona na policję. Kierowca Audi najprawdopodobniej już wkrótce będzie musiał tłumaczyć się ze swojego zachowania przed funkcjonariuszami. Z pewnością ich uwadze nie umknie wymowny gest zarejestrowany pod koniec filmu:

Część osób zwróciła uwagę, że o ile zachowanie mężczyzny w Audi 80 Cabrio było złośliwe, o tyle używał on za każdym razem kierunkowskazów. Nie zmienia to jednak faktu, że jego zachowanie nie jest godne naśladowania – wręcz przeciwnie.

RadioZET/MS

Zagłosuj

Jesteś za podniesieniem kar za przekroczenie prędkości?

Oceń