Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Wjechała na stalową linę holowniczą. Doszło do koszmarnego wypadku [ZDJĘCIA]

14.03.2019 15:43

W Bystrzycy (województwo lubelskie) na drodze wojewódzkiej nr 808 doszło do strasznie wyglądającego wypadku. Kierująca Oplem Corsą kobieta wjechała na stalową linę, którą ciągnik rolniczy holował koparkę. Poszkodowana została zabrana do szpitala helikopterem LPR.

wypadek fot. policja.pl

W środę nad ranem policjanci z Łukowa zostali powiadomieni o koszmarnym wypadku w Bystrzycach. Według zgłoszenia na drodze wojewódzkiej nr 808 samochód marki Opel zderzył się z koparką, a uszkodzone elementy nadwozia uwięziły kobietę we wnętrzu auta.

Po przyjechaniu na miejsce okazało się, że 30-letnia kierująca najechała na stalową linę, za pomocą której traktor holował koparko-ładowarkę. Mężczyzna holujący pojazd wyjechał z drogi podporządkowanej i w tym momencie kobieta nie uderzyła w ciągnik rolniczy, ale najechała na rozciągniętą pomiędzy nimi stalową linę.

Przy użyciu specjalistycznego sprzętu uwolniono kobietę, która z poważnymi obrażeniami ciała została przetransportowana do szpitala śmigłowcem LPR. Prowadzący postępowanie ustalają szczegóły i okoliczności wypadku. Między innymi sprawdzą czy używany hol był zgodny z przepisami.

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

RadioZET.pl/lubelska.policja.gov.pl/MW

Oceń