Włączając się do ruchu wjechał w płot. Dachował

27.04.2017 11:07

Kamera monitoringu w rosyjskiej Czycie zarejestrowała nietypowe zdarzenie. Kierowca białego samochodu osobowego, włączając się do ruchu, wjechał w płot i dachował.

Włączając się do ruchu wjechał w płot. Dachował fot. kadr z wideo / rucrash

Na szczęście nikt w wyniku tego incydentu nie ucierpiał. Sytuacja wyglądała wręcz komicznie. Bohater tego krótkiego filmiku poruszał się z bardzo niską prędkością w momencie, gdy doszło do uderzenia w płot i dachowania. To wszystko wyglądało tak, jakby kierowca zapomniał o wyprostowaniu kierownicy po tym, jak tylko wyjechał na prostą:

 

Internauci sugerują, że kierujący autem osobowym mógł stracić przytomność, być pijany lub pod wpływem narkotyków. Zdarzenie miało miejsce w mieście Czyta, w azjatyckiej części Rosji.

Ten film jest dowodem na to, że poruszając się pojazdem mechanicznym po publicznych drogach zawsze trzeba być czujnym. Nawet chwila nieuwagi – niezależnie już od prędkości z jaką się poruszamy – może doprowadzić do niebezpiecznej sytuacji drogowej. Nic dziwnego, że jak mantrę się powtarza o niebezpieczeństwach związanych z prowadzeniem auta i używania telefonów komórkowych.

Tak samo do serca należy sobie wziąć przestrzeganie przepisów ruchu drogowego. W przeciwnym razie nie tylko ryzykujemy własnym zdrowiem, ale narażamy pozostałych kierowców na niebezpieczeństwo.

RadioZET/MS

Oceń