Słuchaj
Damian Michałowski, Michał Korościel
Konrad Piasecki
Damian Michałowski, Michał Korościel
Marcin Sońta , Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski , Justyna Dżbik
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Wóz strażacki w drodze na interwencję

21.07.2017 11:00

OSP Łomianki opublikowało na łamach YouTube’a nagranie, na którym widać wóz strażacki w drodze na interwencję.

Wóz strażacki w drodze na interwencję fot. kadr z wideo

Szczególnie ciężko było na samym początku – kierowca pojazdu uprzywilejowanego miał problem z włączeniem się do ruchu. Trudności wynikały z braku dostatecznej ilości miejsca, co było spowodowane niczym innym, jak krokami. W obliczu problemów, jeden ze strażaków wysiadł z wozu i pokierował ruchem, po czym wsiadł z powrotem.

Autorem kolejnych problemów, uniemożliwiających płynny przejazd, był kierowca Toyoty Avensis. Ale po jego minięciu było już tylko lepiej. Nagranie wozu strażackiego w drodze na interwencję można obejrzeć na poniższym filmie:

Strażacy z OSP Łomianki zostali wezwani do usunięcia skutków nawałnicy, która miała miejsce 12 czerwca 2017 roku, o czym poinformowano w opisie filmu na YouTubie:

"

Podczas działań związanych z usuwaniem skutków nawałnicy, która przeszła przez Łomianki 12 czerwca. Zastęp SRt zostaje przedysponowany z innego zdarzenia na ul. Dolną w Łomiankach gdzie gałąź zwisa nad drogą. Ze względu na brak wystarczająco długiej drabiny na samochodzie, zapada decyzja o zabezpieczeniu miejsca zdarzenia przez ratowników z zastępu i alarmowy powrót do koszar samochodu SRt celem zamiany na GBA, na którym jest 10 metrowa drabina wysuwana. "

RadioZET/MS

Oceń