Wygrała auto całując je przez 50 godzin

24.04.2017 12:17

20 osób uczestniczyło w konkursie, polegającym na całowaniu samochodu. Wygrany odjechał zupełnie nową Kią Optimą LX 2017.

Wygrała auto całując je przez 50 godzin fot. kadr z wideo

Zwyciężyła 30-letnia kobieta, Dilini Jayasuriya z Austin w Texas. Organizatorami nietypowego turnieju była stacja radiowa Austin 96.7 KISS FM. Za arenę posłużył salon Southwest Kia w Round Rock. Uczestnicy rywalizowali o auto warte co najmniej 22 000 dolarów (cena bazowego wariantu bez wyposażenia dodatkowego). To równowartość około 86 000 zł!

Przez pierwsze 4 godziny konkurs „Kiss a Kia” („Całuj Kię”) był transmitowany na żywo na Facebooku. Co godzinę zawodnikom przysługiwała 10-minutowa przerwa. Po każdorazowym odpoczynku, rywale zobligowani byli do zmiany nie tylko miejsca, ale także pozycji – np. z siedzącej na stojącą lub na odwrót.

Organizatorzy przerwali batalię po 50 godzinach. Spośród finałowej siódemki, która przetrwała tak długo, wyłoniono zwycięzcę – Dilini Jayasuriya. Pozostałe 6 osób otrzymało nagrody pocieszenia takie jak bilety na koncert Justina Timberlake’a, Bruno Marsa, a także VIP-owskie miejsca na Austin City Limits.

Zdaniem uczestników całowanie auta przez tak długi czas nie jest wcale łatwym zadaniem, jak też mogłoby się większości osób wydawać. Wielu zawodników narzekało na odciski i bóle kręgosłupa.

Z drugiej jednak strony zakup nowego samochodu w dzisiejszych czasach wymaga sporych nakładów finansowych. Mając to na uwadze, korzystniejszym wydaje się wejście w posiadanie auta poprzez jego całowanie…

RadioZET/MS

Zagłosuj

Wzięlibyście udział w tej rywalizacji?

Oceń