Za bezpieczną jazdę dostaniesz zwrot składki za OC

28.04.2017 11:14

Zainstalowanie na telefonie nawigacji samochodowej NaviExpert, wpisanie do niej unikalnego kodu otrzymanego od LINK4 i wyrażenie zgody na przekazywanie informacji o stylu jazdy umożliwia uzyskanie nawet 30% zwrotu zapłaconej składki.

Za bezpieczną jazdę dostaniesz zwrot składki za OC fot. kadr z wideo

To nowa propozycja od LINK4. Kupując ubezpieczenie można otrzymać na czas trwania polisy licencje do nawigacji NaviExpert z modułem „LINK4 Kasa Wraca”. Jak twierdzi firma ubezpieczeniowa – wystarczy regularnie jeździć samochodem z włączoną aplikacją, aby zawarty moduł sprawdził zachowanie kierowcy na drodze. Kryteriami oceny stylu jazdy są: liczba przekroczeń dozwolonej prędkości na danym dystansie w terenie zabudowanym i niezabudowanym, liczba gwałtownych przyspieszeń i hamowań, a także ich siła, czas trwania i częstotliwość, średni dystans pokonany w ciągu dnia i nocy.

Nagrodę otrzymają ci kierowcy, którzy z włączoną nawigacją i modułem „LINK4 Kasa Wraca” przejadą co najmniej 200 kilometrów w miesiącu, w tym czasie uruchamiając aplikację w trakcie co najmniej 5 różnych dni i pokonując w każdy z nich minimum 10 kilometrów. Oferta będzie mogła działać wyłącznie na korzyść klientów – nie będzie to broń obosieczna na podstawie której karani mogliby być kierowcy preferujący bardziej dynamiczny styl jazdy. Jedyne z czym muszą się liczyć, to brak nagrody.

Kara wyłączenia z promocji grozi za spowodowanie kolizji z tytułu której LINk4 będzie zobowiązane do wypłaty odszkodowania z ubezpieczenia OC, szkoda z ubezpieczenia AC powodująca odpowiedzialność odszkodowawczą LINK4, czy też spóźnienie się z zapłatą składki lub raty składki powyżej 30 dni. Z kolei zwrot składki nastąpi po roku jako suma miesięcznych premii.

Propozycja ubezpieczyciela wydaje się tym korzystniejsza, zważywszy na bardzo wysokie stawki OC.

RadioZET/LINK4/MS

Zagłosuj

Podoba Wam się ten pomysł?

Oceń