Zmusił auto do zatrzymania się. Doszło do kolizji

04.04.2017 14:05

Prowadzący Mazdę zmusił kierowcę jadącego za nim do zatrzymania się. Doszło przez to do małego karambolu, w którym wzięły udział 4 samochody.

Zmusił auto do zatrzymania się. Doszło do kolizji fot. kadr z wideo

Ciężko racjonalnie uzasadnić zachowanie osoby kierującej japońskim samochodem. Najprawdopodobniej tym sposobem chciał się odegrać na kierowcy jadącym za nim za zbyt bliskie podjeżdżanie w trakcie, gdy zmieniał pas ruchu na sąsiedni. Postąpił zupełnie tak, jakby z tytułu włączonego kierunkowskazu rościł sobie prawo do pierwszeństwa… Tym bardziej zważywszy na okoliczności nie powinien dopuszczać się tak ryzykownego manewru.

Szansa, że dojdzie do wypadku była niemała. Kierowcy samochodów jadący z maksymalną dozwoloną w tym miejscu prędkością mogli się nie lada zdziwić na widok stojącego na środku auta. Osoba poruszająca się autem wyposażonym w kamerę pokładową nie musiała zbyt długo czekać na efekty złośliwości prowadzącego Mazdę:

Autor nagrania wspomniał, że 4 osoby wzięły udział w kolizji, przy czym winnym uznano młodą dziewczynę. Dodatkowo zapewniono internautów o tym, że film został przycięty i nie było mowy o jakiejkolwiek wcześniejszej prowokacji.

RadioZET/MS

Zagłosuj

Co sądzicie o takim zachowaniu?

Oceń