Zamknij

10 najlepszych występów Michała Szpaka [WIDEO]

Redakcja
19.01.2018 13:24
10 najlepszych występów Michała Szpaka [WIDEO]
fot. Youtube (Eurovision Song Contest)

Michał Szpak posiada jeden z najlepszych wokali na polskiej scenie muzycznej. Udowodnił to już niejednokrotnie, m.in. podczas Konkursu Piosenki Eurowizji w 2016 roku, gdzie zajął z utworem „Color of Your Life” wysokie 8. miejsce. Dziś prezentujemy dziesięć wyjątkowych występów 27-latka, które naprawdę warto zobaczyć.

Zagłosuj

Czy podobają Ci się występy Michała Szpaka?

Liczba głosów:

Artysta z Jasła to dziś jeden z najpopularniejszych polskich artystów młodego pokolenia. Jego kariera rozwija się z roku na rok. Triumfy na opolskim festiwalu (m.in. Grand Prix Publiczności w 2016 roku), platyna za debiutancki album „Byle Być Sobą”, bardzo wysokie miejsce w Konkursie Piosenki Eurowizji, sukces trenerski w ósmej edycji The Voice of Poland i świetne wyniki nowego singla „Don’t Poison Your Heart”.

Po raz pierwszy wyjątkowy wokal Szpaka został odkryty podczas pierwszej edycji programu „X Factor”, dzięki któremu młody artysta podbił serca jurorów i telewidzów. Wciąż wiele osób pamięta jego castingowe wykonanie legendarnej piosenki Czesława Niemena „Dziwny Jest Ten Świat”. Od tego czasu minęło już niemal siedem lat. Dziś Michał to doświadczony wokalista, co pokazują jego koncerty na żywo. Oto dziesięć najlepszych występów tego 27-latka:

Konkurs Piosenki Eurowizji 2016

Opole 2015

The Voice of Poland 8 – 2. odcinek na żywo

Muzyczne Hity Teleexpressu w Uniejowie

Sylwester z Dwójką 2012/2013

The Voice of Poland 8 – 4. odcinek na żywo (występ z Martą Gałuszewską)

Program „O! Polskie Przeboje”

Opole 2012

The Voice of Poland 8 – Bitwy (występ z Marią Sadowską)

Występ w „Jest okazja” w TVP2

Lista Przebojów Radia ZET: głosuj na „Don't Poison Your Heart”

Najnowszy singiel Michała Szpaka wciąż świetnie radzi sobie na naszej listy przebojów. Chcesz, aby „Don't Poison Your Heart” znalazło się po raz kolejny na szczycie zestawienia? Tutaj możesz oddać swój głos.

Kolejne notowanie Listy Przebojów Radia ZET już w najbliższą sobotę od godz. 20:00. Poprowadzi je oczywiście Marcin Łukasik.

RadioZET.pl/PK