Zamknij

12-letnia córka Chrisa Cornella śpiewa „Hallelujah” na cześć ojca i Chestera z Linkin Park [WIDEO]

Redakcja
04.08.2017 16:20
12-letnia córka Chrisa Cornella śpiewa „Hallelujah” na cześć ojca i Chestera z Linkin Park [WIDEO]
fot. Twitter / Good Morning America

Zmarli w tym roku Chris Cornell i Chester Bennington byli przyjaciółmi od wielu lat. 12-letnia Toni Cornell postanowiła upamiętnić swojego ojca oraz lidera Linkin Park w trakcie piątkowego programu Good Morning America. Zobaczcie wzruszające nagranie.

Podczas piątkowego wydania programu Good Morning America pierwotnie miał wystąpić zespół Linkin Park. Ze względu na śmierć Chestera Benningtona wszystkie zaplanowane występy grupy zostały odwołane. Organizatorzy zaprosili na ten dzień OneRepublic z Ryanem Tedderem na czele, który zadedykował cały koncert zmarłym muzykom.

Na scenie pojawiła się także 12-letnia Toni, córka Chrisa Cornella. Dziewczynka zaśpiewała na scenie razem z zespołem OneRepublic emocjonalny utwór „Hallelujah”.

„To zaszczyt móc wystąpić i zaśpiewać tę piosenkę dla mojego taty oraz Chestera” – powiedziała Toni tuż przed występem.

Śmierć w dniu urodzin najlepszego przyjaciela

Wokalista Linkin Park zmarł 20 lipca – w dniu 53. urodzin Chrisa Cornella. Artysta, znany z zespołów Soundgarden i Audioslave, popełnił samobójstwo po jednym z koncertów w maju tego roku. Obaj muzycy zmarli przez powieszenie.

Przez wiele lat artyści byli bliskimi przyjaciółmi. Niejednokrotnie razem koncertowali. Tuż po tragicznej śmierci Cornella, Bennington opublikował wzruszający list, w którym przyznał, że nie wyobraża sobie świata bez niego.

RadioZET.pl/people.com/PK