37. urodziny Justina Timberlake’a. Oto jego 5 zapomnianych przebojów

31.01.2018 10:18

Jeden z najpopularniejszych piosenkarzy na świecie świętuje dziś 37. urodziny. Już w najbliższy piątek Amerykanin wyda piąty studyjny krążek. W ciągu swojej długoletniej kariery nagrał wiele znanych utworów, ale niektóre z nich — mimo że podbijały listy przebojów — dziś są już nieco zapomniane. Oto 5 jego hitów, o których mogłeś nie pamiętać.

37. urodziny Justina Timberlake’a. Oto jego 5 zapomnianych przebojów fot. Youtube (justintimberlakeVEVO)
Zagłosuj

Czy lubisz muzykę Justina Timberlake'a?

Kolejny rok w życiu Timberlake’a zapowiada się naprawdę pracowicie. W piątek artysta wyda swój piąty album zatytułowany „Man of the Woods”, a już 4 lutego zobaczymy go na scenie Super Bowl Halftime Show. W przerwie finałowego meczu o mistrzostwo w futbolu amerykańskim Justin zaprezentuje kilka swoich niezapomnianych przebojów.

Wśród jego największych hitów są takie utwory jak „Cry Me a River”, „SexyBack”, „Mirrors”, „Can’t Stop The Feeling” czy „What Goes Around... Comes Around”. To jednak nie wszystkie przeboje w solowej karierze Amerykanina. W związku z jego 37. urodzinami przypominamy kilka słynnych utworów z repertuaru Justina, które są dziś nieco zapomniane.

Like I Love You (2002)

LoveStoned/I Think She Knows (2006)

Rock Your Body (2002)

My Love (2006)

Señorita (2002)

RadioZET.pl/PK

Oceń