Zamknij

4Dreamers. Uczestnicy „The Voice Kids” założyli boysband

Redakcja
26.02.2018 12:26
4Dreamers
fot. Youtube (4DreamersVEVO)

4Dreamers to polski boysband, do którego należą czterej uczestnicy pierwszej edycji „The Voice Kids”: Mateusz Gędek, Tomek Gregorczyk, Kuba Szmajkowski i Maks Więckowski. Ich pierwszy singiel „Sekret” już bije rekordy popularności w internecie.

4Dreamers. Boysband uczestników „The Voice Kids”

Czterech uczestników „The Voice Kids” założyło zespół. Mowa o Mateuszu Gędku, Tomku Gregorczyku, Kubie Szmajkowskim i Maksie Więckowskim. Mimo że chłopcy nie dotarli do finału i byli w różnych drużynach, udało im się zaprzyjaźnić oraz stworzyć boysband. W trakcie ostatniego odcinka programu zaśpiewali swoje dwa single „Drugi Raz” i „Sekret”.

Można powiedzieć, że ich początki mocno przypominają pierwsze muzyczne kroki One Direction, jednego z najsłynniejszych boysbandów w historii. Jurorzy brytyjskiego „X Factor” stworzyli z pięciu solistów zespół, który zajął w programie 3. miejsce.

4Dreamers i teledysk do singla „Sekret”

W internecie można zobaczyć już debiutancki teledysk 4Dreamers do utworu „Sekret”. Tekst piosenki napisał Patryk Kumór, a muzykę stworzyli Yves Gaillard, Arie Storm i Eric Lumiere.

W klipie wyreżyserowanym przez Pascala Pawliszewskiego możemy zobaczyć członków zespołu w towarzystwie dziewczyn. Wideo cieszy się dużą popularnością w sieci. W ciągu tylko kilku dni obejrzano je niemal 200 tysięcy razy w serwisie YouTube.

Roksana Węgiel wygrała „The Voice Kids”

Roksana Węgiel wygrała pierwszą polską edycję „The Voice Kids”. 13-letnia zwyciężczyni była szkolona przez Edytę Górniak. W trakcie wielkiego finału zaprezentowała swój debiutancki singiel „Żyj”.

RadioZET.pl/PK