Zamknij

Gwen Stefani świętuje dziś urodziny. Przypominamy 6 słynnych hitów gwiazdy [WIDEO]

Redakcja
03.10.2017 15:54
Gwen Stefani świętuje dziś urodziny. Przypominamy 6 słynnych hitów gwiazdy [WIDEO]
fot. ons.pl / MPP

Aż ciężko uwierzyć, że Gwen Stefani kończy dziś niemal 50 lat. W związku z jej 48. urodzinami prezentujemy kilka słynnych przebojów, które gwiazda wydała zarówno solowo, jak i razem z zespołem No Doubt.

Zagłosuj

Twój ulubiony przebój Gwen Stefani to:

Liczba głosów:

Gwen Stefani urodziła się 3 października 1969 roku w Kalifornii. W wieku siedemnastu lat dołączyła do grupy No Doubt. Amerykański zespół musiał jednak czekać kilka lat na zauważenie. Ogromną popularność przyniósł im legendarny singiel „Don’t Speak” i trzeci krążek „Tragic Kingdom” z 1995 roku, który sprzedał się w ponad 16 milionach egzemplarzy na całym świecie.

W 2004 roku formacja zawiesiła działalność, a Stefani rozpoczęła swoją solową karierę. Jej debiutancki album „Love. Angel. Music. Baby.” był aż 6-krotnie nominowany do nagrody Grammy, stał się bestsellerem w wielu krajach i przyniósł wielkie hity „What You Waiting For?”, „Rich Girl” czy „Hollaback Girl”. Później przyszła pora na kolejny solowy projekt, nową płytę No Doubt i ostatecznie dłuższą przerwę od muzyki.

Rok temu artystka powróciła z krążkiem „This Is What the Truth Feels Like”, niemal dziesięć lat po wydaniu ostatniego solowego dzieła. Album dotarł na sam szczyt amerykańskiej listy przebojów. W 2017 roku Gwen Stefani szykuje kolejny prezent dla swoich fanów – 6 października ukaże się jej pierwsze świąteczne wydawnictwo. Na płycie „You Make It Feel Like Christmas” znajdzie się dwanaście piosenek, w tym oryginalne utwory stworzone przez gwiazdę.

6 wielkich hitów Gwen Stefani

„Don’t Speak” z No Doubt

„It’s My Life” z No Doubt

„What You Waiting For?”

„Rich Girl”

„Hollaback Girl”

„The Sweet Escape”

RadioZET.pl/PK