Zamknij

4Dreamers kończą działalność. Polski boysband znika ze sceny: "To już czas"

18.12.2020 11:52
4Dreamers
fot. mat. prasowe

4Dreamers kończą działalność. Znany polski boysband poinformował, że żegna z się fanami po blisko trzech latach. Przypomnijmy, że grupa powstała tuż po programie „The Voice Kids”. Wszyscy członkowie brali udział w pierwszej edycji show.

4Dreamers kończą działalność. Zespół niespodziewanie pożegnał się z fanami i poinformował, że to koniec kilkuletniej kariery boysbandu.

4Dreamers kończą działalność. Polski boysband znika ze sceny

4Dreamers znikają ze sceny po blisko trzech latach działalności. Członkowie poinformowali o końcu zespołu w trakcie piątkowego wywiadu wDzień Dobry TVN.

Boysband opublikował także oficjalne oświadczenie w mediach społecznościowych, w którym potwierdził koniec działalności i podziękował fanom za lata wsparcia. Wokaliści chcą teraz skupić się na karierach solowych.

Była to trudna decyzja, ale czujemy, że już czas, żeby każdy z nas poszedł w swoją stronę. Nie wiemy jak możemy Wam podziękować za wszystko, co dla nas zrobiliście. Nic nie udałoby się bez Waszego niesamowitego wsparcia przez wszystkie lata naszej działalności. Kochamy Was całymi sercami – napisali Tomek, Kuba, Maks i Mateusz.

4Dreamers: co to za zespół i kim są członkowie boysbandu?

4Dreamers to polski boysband założony w lutym 2018 roku. Należeli do niego czterej uczestnicy pierwszej polskiej edycjiThe Voice Kids: Mateusz Gędek, Tomek Gregorczyk, Kuba Szmajkowski i Maks Więckowski.

Choć uczestnicy „The Voice Kids” nie dotarli do finału programu i byli w różnych drużynach, to udało im się zaprzyjaźnić oraz stworzyć boysband. W trakcie ostatniego odcinka pierwszej edycji zaśpiewali swoje dwa pierwsze single „Drugi Raz” i „Sekret”.

4Dreamers wydali łącznie dwie płyty i byli dwukrotnie nominowani do Fryderyków w kategorii „album roku – muzyka dziecięca i młodzieżowa”. Boysband nagrał m.in. utwór „Święta to czas niespodzianek” z Roksaną Węgiel oraz Zuzą Jabłońską. Zespół otworzył również swoim występem Eurowizję Junior 2019 w Polsce.