Zamknij

4Dreamers — boysband z „The Voice Kids”. Śpiewają hit Justina Timberlake'a!

Redakcja
26.04.2018 12:18
4Dreamers
fot. Youtube (4DreamersVEVO)

4Dreamers to polski boysband, w którym możemy usłyszeć czterech uczestników pierwszej edycji „The Voice Kids”. Zespół ma już za sobą wydanie pierwszego singla. Teraz prezentuje akustyczną wersję utworu „Say Something” z repertuaru Justina Timberlake’a.

4Dreamers i cover „Say Something” Justina Timberlake’a

4Dreamers zaprezentowali swoją własną wersję hitu „Say Something” Justina Timberlake’a i Chrisa Stapletona.

Uwielbiamy Justina Timberlake'a. Jest dla nas inspiracją, dlatego bardzo marzyliśmy, aby zaprezentować Wam naszą wersję utworu tego artysty — Say Something. Mamy nadzieję, że nasza wersja przypadnie Wam do gustu. Jeśli tak, klikajcie łapkę w górę! — napisali członkowie 4Dreamers.

W lutym 4Dreamers zaprezentowali teledysk do debiutanckiego singla „Sekret”. Obejrzano go już ponad 3,5 miliona razy. Utwór to zapowiedź ich pierwszego albumu. Data jego premiery pozostaje na ten moment nieznana. Poznaliśmy już jednak oficjalną okładkę wydawnictwa.

4Dreamers to boysband założony przez czterech uczestników pierwszej polskiej edycji „The Voice Kids”. Mowa o Mateuszu Gędku, Tomku Gregorczyku, Kubie Szmajkowskim i Maksie Więckowskim. Mimo że chłopcy nie dotarli do finału i byli w różnych drużynach, udało im się zaprzyjaźnić oraz stworzyć boysband. W trakcie ostatniego odcinka programu zaśpiewali swoje dwa single „Drugi Raz” i „Sekret”.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK