Zamknij

5 Seconds Of Summer i nowy singiel "Easier". Zespół wraca z mrocznym klipem [WIDEO]

Piotr Krajewski
23.05.2019 15:05
5 Seconds Of Summer Easier nowy singiel i teledysk wideo
fot. Youtube (5SOS)

5 Seconds Of Summer zaprezentowali nowy singiel „Easier”, który zapowiada ich kolejny album. Do internetu trafił także oficjalny teledysk utrzymany w mrocznym klimacie. Premiera piosenki odbyła się po godz. 14:00 na antenie Radia ZET.

5 Seconds Of Summer — Easier. Nowy singiel

5 Seconds of Summer powraca z nowym singlem zatytułowany „Easier”. W swojej najnowszej piosence zespół z Australii eksploruje bogate warstwy dźwiękowe i rytmiczne. Producentami utworu są Andrew Watt, Louis Bell oraz Charlie Puth. Za reżyserię klipu odpowiada Grant Singer, który współpracował m.in. z The Weekend i Lorde.

Nigdy wcześniej nie czuliśmy się tak pewnie podczas premiery pierwszego singla zapowiadającego nadchodzącą płytę jak przy „Easier”. Zarówno w warstwie dźwiękowej jak i wizualnej skorzystaliśmy z wiedzy, którą przyswoiliśmy przy poprzednim wydawnictwie. Dowiedzieliśmy się bardzo dużo o samych sobie. Szczerze wierzę, że „Easier” to początek nowej, najlepszej ery w dotychczasowych dziejach 5SOS — mówi wokalista zespołu.

Teledysk do „Easier” powstawał w dwóch wyjątkowych miejscach w Południowej Kalifornii: jaskiniach Bronson w Griffith Parku oraz Angeles Abbey Memorial Park w Compton.

Zależało nam na stworzeniu czegoś w postaci epickich, filmowych klipów jakie mogliśmy oglądać w latach 90. Zainspirowaliśmy się również ideą odrodzenia i czterech żywiołów. Celowaliśmy w napięcie i emocje. Nie widzieliście jeszcze czegoś takiego u 5SOS — mówi reżyser Grant Singer.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK