Zamknij

5 Seconds of Summer wystąpią w Polsce. Koncert w Krakowie w 2021 roku

26.06.2020 21:03
5 Seconds of Summer w Krakowie 2021 BILETY data i miejsce koncertu
fot. mat. prasowe

5 Seconds of Summer wystąpią w Polsce w ramach trasy „No Shame 2021 Tour”. Koncert zespołu odbędzie się 9 maja 2021 roku w Tauron Arenie Kraków. Na występ 5 Second of Summer w Polsce zaprasza Radio ZET.

5 Seconds of Summer w Krakowie 2021 - bilety, data i miejsce koncertu

5 Seconds of Summer zagrają koncert w Polsce. Jeden z obecnie najpopularniejszych zespołów na świecie wystąpi 9 maja 2021 roku w Tauron Arenie Kraków.

Australijska grupa przyjedzie do naszego kraju w ramach trasy koncertowej „No Shame 2021 Tour”, która będzie promować ich najnowszą płytę zatytułowaną „CALM”. Czwarty album 5SOS promują m.in. hity „Easier” i „Teeth”.

Przyszłoroczna europejska trasa 5SOS zakończy się kilka tygodni przed Orange Warsaw Festival, na którym zespół miał wystąpić w tym roku. Fani nadal będą mogli zobaczyć grupę w Polsce. Bilety na OWF 2020 zachowują ważność. Istnieje także możliwość ich wymiany na voucher, który będzie można zrealizować m.in. podczas zakupu biletu na koncert 5SOS.

Przedsprzedaż dla posiadaczy voucherów oraz członków Alter Klubu rozpocznie się w środę (1.07) o godzinie 12.00. Regularna sprzedaż biletów na koncert 5 Seconds of Summer w Krakowie wystartuje w piątek (3.07) o godzinie 10.00.

5 Seconds Of Summer należy do grona artystów posiadających najwytrwalszy i oddany fanbase na świecie, a ich koncert jest obecnie jednym z najbardziej wyczekiwanych w Polsce. Formacja powstała w 2011 roku z inicjatywy szkolnych kolegów - Luke'a Hemmingsa, Michaela Clifforda i Caluma Hooda, a w tym samym roku dołączył do nich perkusista Ashton Irwin.

Chociaż nie posiadali żadnej promocji poza social mediami, ich pierwsza EP-ka „Unplugged” trafiła w 2012 roku na 3 miejsce iTunes w Australii i szybko zaczęła docierać poza granice ich kraju. W 2013 i 2014 roku dołączyli do One Direction podczas międzynarodowej trasy. Szybko zyskali nowych fanów w Ameryce Północnej i Europie, a ich kolejna EP-ka „She Looks So Perfect” debiutowała na 2. miejscu w USA.

Kiedy w maju 2014 roku wydawali debiutancki album, nie było wątpliwości co do ich statusu – płyta zajęła pierwsze miejsca w kilkunastu krajach. Do tej pory formacja wydała cztery albumy. Ostatni z nich, „CALM”, ukazał się w marcu i spotkał się ze świetnym przyjęciem, trafiając na szczyt między innymi w Australii i Wielkiej Brytanii.

5SOS
fot. mat. prasowe

RadioZET.pl/mat.prasowe