Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

5 mniej znanych piosenek Coldplay, których trzeba posłuchać!

13.06.2017 14:42

Jeden z najpopularniejszych obecnie zespołów zagra ponownie w Polsce już w najbliższą niedzielę, 18 czerwca. Podczas koncertu na pewno nie zabraknie wielkich hitów. Dziś jednak chcemy Wam zaprezentować pięć utworów Coldplay, które mimo że są mniej popularne, to naprawdę warto je znać.

5 mniej znanych piosenek Coldplay, których trzeba posłuchać! fot. ons.pl

Grupa z Chrisem Martinem na czele powstała już ponad 20 lat temu. Wszystkie ich krążki pokryły się kilkukrotną platyną w wielu krajach. Do najsłynniejszych piosenek Coldplay należą m.in. "Yellow", "Fix You", "Viva la Vida" i "Paradise". Na ostatni dzień czerwca zaplanowano premierę kolejnego wydawnictwa zespołu. W sklepach pojawi się EP-ka "Kaleidoscope" z pięcioma utworami, w tym hit "Something Just Like This" nagrany wspólnie z The Chainsmokers. Na przebój ten możecie głosować na Liście Przebojów Radia ZET.

Koncert Coldplay w Warszawie

Wielkie święto muzyki już 18 czerwca na PGE Narodowym. Coldplay przyjadą do stolicy w ramach trwającej od kilku miesięcy trasy „A Head Full of Dreams Tour”, podczas której promują przede wszystkim swój siódmy studyjny album.

Z nowej płyty pochodzą m.in. hitowe „Hymn For the Weekend” z Beyoncé czy „Adventure of a Lifetime”. Goścmi specjalnymi koncertu będą Lyves i Tove Lo, autorka przeboju „Habits (Stay High)”.

Z okazji nadchodzącego wydarzenia prezentujemy wam pięć mniej znanych, ale naprawdę interesujących utworów brytyjskiego zespołu.

„What If” z albumu „X&Y”

„Hurts Like Heaven” z albumu „Mylo Xyloto”

„Sparks” z albumu „Parachutes”

„Strawberry Swing” z albumu „Viva la Vida or Death and All His Friends”

„Warning Sign" z albumu „A Rush of Blood to the Head”

RadioZET.pl/PK

Oceń
Tagi