Zamknij

6 Dogs nie żyje. Amerykański raper popełnił samobójstwo w wieku 21 lat

27.01.2021 11:33
6 Dogs nie żyje. Amerykański raper popełnił samobójstwo w wieku 21 lat
fot. Shutterstock

6 Dogs nie żyje. Amerykański raper popełnił samobójstwo w wieku 21 lat – poinformowały lokalne media. Artysta zdobył popularność za sprawą utworów „Faygo Dreams”, „Flossing” czy „Buttcheeks”.

6 Dogs nie żyje. Lokalne media poinformowały o śmierci młodego rapera. Artysta z Atlanty miał popełnić samobójstwo w wieku zaledwie 21 lat.

6 Dogs nie żyje. Amerykański raper popełnił samobójstwo w wieku 21 lat

6 Dogs, a tak naprawdę Chase Amick, zmarł 26 stycznia. Szczegółowe informacje na temat jego śmierci nie są znane. W ostatnich miesiącach raper zmagał się z koronawirusem. W lipcu poinformował, że zdiagnozowano u niego COVID-19.

Wiadomość o odejściu młodego rapera wywołała ogromne poruszenie w mediach społecznościowych. Wielu fanów pożegnało 6 Dogs we wzruszających wpisach.

Straciliśmy legendę. Zawsze okazywałeś mi miłość, bracie. Żałuję, że nie byłem przy tobie. Samobójstwo to nie żart. Kochamy Cię – napisał jeden z fanów.

Śmierć 6 Dogsa skomentował także popularny producent, Benny Blanco.

Jedna z najserdeczniejszych dusz, jakie kiedykolwiek poznałem (...) Tęsknie za twoim śmiechem – wyznał na Twitterze.

Tomek Chołoniewski nie żyje. Perkusista zmarł nagle w wieku 43 lat

Kim był raper 6 Dogs?

6 Dogs zdobył popularność w 2016 roku za sprawą serwisu SoundCloud.

Utwory rapera cieszyły się ogromnym zainteresowaniem w internecie. Piosenki „Faygo Dreams”, „Flossing” czy „Buttcheeks” odsłuchano w serwisie Youtube kilkadziesiąt milionów razy.

W listopadzie zeszłego roku 6 Dogs zdradził, że premiera jego albumu zbliża się wielkimi krokami. Na ten moment nie wiadomo, kiedy i czy w ogóle płyta młodego rapera się ukaże.

Raper Swae Lee omal nie zginął w wypadku. Pokazał roztrzaskany samochód [FOTO]

RadioZET.pl/plejada.pl,heavy.com