Zamknij

8 piosenek znanych artystów, które napisał Bruno Mars

Redakcja
11.09.2017 16:19
8 piosenek znanych artystów, które napisał Bruno Mars
fot. LFI/Photoshot/REPORTER

Bruno Mars to nie tylko wybitny wokalista i performer. Amerykanin jest także znany w branży muzycznej jako świetny autor tekstów. W ciągu swojej kilkunastoletniej kariery napisał wiele utworów, które trafiły później do innych bardzo popularnych artystów. Zdziwicie się, jakie piosenki pomógł stworzyć 31-latek.

Amerykański wokalista to obecnie jedna z najpopularniejszych gwiazd muzyki popularnej. Jego albumy i piosenki rozchodzą w milionowym nakładzie, a niemal wszystkie koncerty wyprzedają się w kilka minut. Przekonali się też o tym polscy fani, którzy walczyli o bilety na jego krakowskie show w maju 2017 roku. Najlepsze wejściówki zniknęły w ekspresowym tempie.

Zobacz także

Bruno Mars odpowiada za własną twórczość niemal w stu procentach. Artysta z Hawajów nie tylko pisze wszystkie teksty, ale także wymyśla i produkuje swoją muzykę. Finalny efekt zależy właśnie od niego.

Zagłosuj

Twój ulubiony przebój Bruno Marsa to:

Liczba głosów:

8 utworów znanych artystów, które napisał Bruno Mars

Muzyk chętnie współpracuje z innymi wykonawcami, z którymi dzieli się często swoim talentem pisarskim. Możecie zdziwić się, jakie znane utwory pomógł stworzyć ten 31-latek.

Adele – „All I Ask” (2015)

The Vamps – „Can We Dance” (2013)

Alicia Keys – „Tears Always Win” (2013)

Flo Rida – „Right Round” (2009)

Sugababes – „Get Sexy” (2009)

Travie McCoy – „We'll Be Alright” (2009)

CeeLo Green – „Forget You” (2010)

Adam Lambert – „Never Close Our Eyes” (2012)

RadioZET.pl/mtv.com/PK