Zamknij

Legendarna ABBA powraca z nową muzyką. Tak dziś wyglądają jej członkowie! [FOTO]

Redakcja
19.06.2018 13:00
ABBA
fot. CHARLES KNIGHT / Rex Features/EAST NEWS

ABBA to jeden z najsłynniejszych zespołów na świecie i wielka ikona popkultury. Szwedzka grupa niedawno ogłosiła powrót, a teraz opublikowała pierwsze zdjęcia ze studia nagraniowego. Zespół wyda w tym roku dwa nowe utwory!

ABBA powraca. Nowe zdjęcia zespołu

ABBA powraca do muzyki. Zespół pochwalił się najnowszymi zdjęciami po niespodziewanej reaktywacji. Grupa wróciła do studia nagraniowego, gdzie nagrała dwa nowe utwory. Wiadomo, że jeden z nich będzie nosił tytuł „I Still Have Faith in You”. Jak potwierdziła sama ABBA, piosenki będą miały premiery w listopadzie 2018 roku.

Powrót ABBY to nie tylko nowe piosenki. W 2019 roku zostanie zorganizowana specjalna trasa koncertowa z hologramami członków legendarnego zespołu. Szczegóły tournée pozostają na ten moment nieznane.

ABBA to ikona muzyki popularnej. Nie wszyscy jednak wiedzą, że ta legendarna szwedzka grupa wygrała w 1974 roku Konkurs Piosenki Eurowizji z wielkim przebojem „Waterloo”.

W kolejnych latach zespół sprzedał kilkaset milionów płyt na całym świecie, a hity „Mamma Mia”, „Dancing Queen” i „Gimme! Gimme! Gimme! (A Man After Midnight)” to dziś niezapomniane przeboje. Za swoje muzyczne sukcesy grupa została wprowadzona m.in. do prestiżowego „Rock and Roll Hall of Fame”. Co ciekawe, w 2013 roku ABBA doczekała się także własnego muzeum – miejsce można zwiedzać w Sztokholmie.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK