Zamknij

ALMA wystąpi w klubie Niebo w Warszawie. Koncert już 16 października

Piotr Krajewski
19.09.2019 14:08
ALMA wystąpi w klubie Niebo w Warszawie. Koncert już 16 października
fot. Youtube

ALMA to obecnie jedna z najciekawszych gwiazd europejskiej sceny muzycznej. Jej hit „Chasing Highs” podbił listy przebojów w wielu krajach. Już 16 października młoda i wyrazista wokalistka z Finlandii wystąpi w warszawskim klubie Niebo. Na koncert zaprasza Radio ZET.

Choć kariera ALMY trwa dopiero kilka lat, młoda artystka z Finlandii może już pochwalić się wielkimi hitami, które zna cała Europa. Przeboje „Chasing Highs” i „Phases” cieszyły się zainteresowaniem w wielu krajach.

Jak przyznała sama ALMA, nie wierzyła, że zainteresują się nią słuchacze spoza Finlandii: „Finowie są z natury pesymistyczni”. Pierwsze utwory zaczęła pisać już jako nastolatka, ale na sukces musiała poczekać kilka lat. Pomógł jej w tym udział w siódmej edycji fińskiego „Idola”, gdzie była jedną z finalistek.

Niedługo później wokalistce udało się podpisać kontrakt płytowy wyłącznie na podstawie przesłanego demo. W 2016 roku nagrała swój pierwszy materiał, ruszyła w trasę koncertową i rozpoczęła współpracę z innymi artystami, dla których zaczęła komponować utwory.

Dziś ALMA, dzięki swojej wyrazistej osobowości i wizerunkowi, zwraca uwagę fanów z całego świata. Może już pochwalić się międzynarodową karierą i współpracą z największymi nazwiskami w branży muzycznej, m.in. Charli XCX, Martinem Solveigem i Duą Lipą.

Polscy słuchacze będą mieli okazję usłyszeć na żywo ALMĘ już 16 października 2019 roku. Fińska piosenkarka zaprezentuje swoje największe hity w warszawskim klubie Niebo. Bilety w cenie 89 złotych są już dostępne w sprzedaży.

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK