Słuchaj
Aga Kołodziejska, Tomek Florkiewicz
Konrad Piasecki
Aga Kołodziejska, Tomek Florkiewicz
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Kiedyś był idolem nastolatek. Dziś ma problemy z prawem i uzależnieniami [FOTO]

11.12.2017 14:40

W tym miesiącu Aaron Carter, brat słynnego Nicka Cartera z Backstreet Boys, skończył 30 lat. Świat poznał go niemal dwadzieścia lat temu, kiedy rozpoczął karierę muzyczną oraz serialową. Niestety, nie wszystko w jego życiu potoczyło się zgodnie z planem i po dziś dzień artysta zmaga się z wieloma problemami. Zobacz, jak teraz prezentuje się idol wielu nastolatek.

Kiedyś był idolem nastolatek. Dziś ma problemy z prawem i uzależnieniami [FOTO] fot. Robert Hepler/Everett Collection/East News, ons.pl

Aaron Carter rozpoczął karierę muzyczną niezwykle wcześnie. Swój debiutancki krążek z 1997 roku wydał nie mając nawet dziesięciu lat. Wielką popularność zyskał za sprawą utworu „I Want Candy”, który cieszył się zainteresowaniem także w Europie.

Młodszy brat Nicka Cartera ze słynnego boysbandu Backstreet Boys skupiał się nie tylko na muzyce. Chętnie występował także w serialach (m.in. „Lizzie McGuire” i „Sabrina, nastoletnia czarownica”) oraz filmach.

Spadek popularności i mnóstwo problemów

Karierę Aarona dopadł jednak w końcu kryzys. Fani i media coraz mniej interesowały się jego osobą, a w życiu prywatnym zaczęły pojawiać się problemy. Nastolatek przeżył bardzo mocno rozwód swoich rodziców. Wpadł w depresję, zaczął imprezować i dużo pić. Pojawiły się też narkotyki.

Lata szaleństw doprowadziły do tego, że Carter stracił wszystkie oszczędności, popadł w niebezpieczne nałogi oraz trafił do zakładu leczenia uzależnień. Nie obyło się również bez problemów z prawem.

Jego rodzinę spotkał kolejny cios w 2012 roku. 25-letnia Leslie, siostra Aarona, zmarła po przedawkowaniu leków.

Rok 2017

Ostatnie miesiące to kolejny trudny moment w życiu Cartera. Artysta stracił w tym roku ojca, trafił do aresztu za jazdę pod wpływem używek i posiadanie marihuany, a we wrześniu miał wypadek samochodowy, w wyniku którego złamał nos.

Fanów zaczął też martwić wygląd Amerykanina i bardzo niska waga ciała. Niedługo później Aaron podjął decyzję o udaniu się na kolejny odwyk w związku z uzależnieniem od leków oraz narkotyków.

Niedawno artysta pochwalił się pozytywnymi efektami leczenia. Wyznał, że czuje się dużo lepiej i myśli poważniej o reaktywowaniu kariery muzycznej.

RadioZET.pl/people.com/eonline.com/PK

Oceń