Zamknij

Adam Lambert śpiewa „Bohemian Rhapsody”. Świetny występ w „Idolu” [WIDEO]

Piotr Krajewski
22.05.2019 13:05
Adam Lambert śpiewa Bohemian Rhapsody Queen świetny występ w Idolu WIDEO
fot. Youtube (American Idol)

Adam Lambert to popularny amerykański artysta, który od wielu lat koncertuje wspólnie z zespołem Queen. Jego głosem zachwycają się miliony słuchaczy na całym świecie. W finale amerykańskiego „Idola” zaśpiewał ostatnio razem z uczestnikiem wielki hit „Bohemian Rhapsody”.

Adam Lambert słynie z niesamowitego wokalu. Przekonały się o tym tłumy widzów przychodzących na koncerty Queen. Od wielu lat Amerykanin koncertuje razem z legendarnymi muzykami.

W finale ostatniej edycji amerykańskiego „Idola” Adam Lambert pojawił się jako gość specjalny. Na scenie zaprezentował nie tylko nowy singiel, ale wystąpił też z uczestnikiem Dimitriusem Grahamem. Zaśpiewali razem „Bohemian Rhapsody”, jeden z najsłynniejszych przebojów Queen, w których Freddie Mercury popisał się niesamowitym wokalem.

Internauci są zachwyceni talentem Lamberta. Wiele osób podkreśla, że 37-latek ma świetny głos na żywo i porównuje go do wokalu Freddiego Mercury’ego.

Adam Lambert przygotowuje się do wydania swojej czwartej płyty zatytułowanej „Velvet”. Promuje ją singiel „New Eyes”, w którym artysta zaskoczył nietypowym dla siebie brzmieniem. Piosenka jest utrzymana w klimacie glam oraz klasycznego rocka lat siedemdziesiątych i osiemdziesiątych.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

Zagłosuj

Czy podoba Ci się wokal Adama Lamberta?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/PK