Zamknij

Adele ujawniła datę premiery "Easy on Me". Zapowiedź nowego singla podbija internet [WIDEO]

06.10.2021 09:31
Adele
fot. REX Shutterstock/EAST NEWS

Adele wydaje nowy singiel "Easy on Me". Do internetu trafiła krótka zapowiedź piosenki, która już bije rekordy popularności i została obejrzana kilkadziesiąt milionów razy. Znamy też datę premiery nowego singla Adele.

Adele oficjalnie powraca z nową piosenką. Po kilku latach nieobecności w branży muzycznej brytyjska wokalistka zapowiedziała swój wielki powrót.

Już wkrótce fani usłyszą nowy singiel Adele "Easy on Me". Piosenkarka zdradziła datę premiery utworu i opublikowała krótką zapowiedź teledysku. Zwiastun podbija internet.

Zobacz także:  Adele pokazała nowego partnera. Przyszli razem na wesele znanego sportowca [ZDJĘCIA]

Adele i nowy singiel "Easy on Me" z datą premiery. Zapowiedź utworu podbija internetu

Nowa piosenka Adele "Easy on Me" ukaże się już 15 października i będzie pierwszym singlem promującym kolejny album artystki, którego data premiery pozostaje na ten moment nieznana.

Krótka zapowiedź singla "Easy on Me" trafiła do internetu i w mgnieniu oka stała się hitem w mediach społecznościowych. Obejrzano ją już ponad 30 milionów razy.

W czarno-białym zwiastunie widzimy Adele jadącą samochodem z przyczepą pełną mebli. W tle słychać krótki instrumentalny fragment utworu. Wszystko wskazuje na to, że piosenkarka zaprezentuje słuchaczom pełną emocji balladę.

Powrót Adele. Tajemniczy billboard z liczbą 30 w Warszawie

Na początku października na billboardach w wielu krajach pojawiła się tajemnicza kampania z liczbą 30, która może zwiastować nowy album Adele. Zagadkowa akcja natychmiast wzbudziła czujność fanów pamiętających dobrze, że poprzednie trzy płyty nosiły tytuły "19", "21" i "25". 

Reklama pojawiła się m.in. na wieżowcu Empire State Building w Nowym Jorku, na fasadzie Bramy Brandenburskiej w Berlinie czy tuż obok bazyliki Sacré-Coeur w Paryżu. Tajemniczy billboard zawisł także na jednym z budynków w centrum Warszawy