Zamknij

Wielki powrót Adele! Nowy singiel "Easy on Me" to bolesna historia rozstania z mężem [WIDEO]

15.10.2021 08:30
Adele
fot. mat. prasowe Sony Music

Nowy singiel Adele już jest. Piosenkarka oficjalnie powróciła po 6 latach przerwy z piosenką "Easy on Me". Pełna emocji ballada opowiada o końcu związku i zapowiada czwartą płytę zatytułowaną "30". Kiedy premiera nowego albumu Adele?

Adele wróciła z nowym singlem "Easy on Me", jednym z najbardziej oczekiwanych utworów ostatnich miesięcy. Emocjonalna i bardzo osobista piosenka nawiązuje do bolesnego rozstania z byłym już mężem, Simonem Koneckim.

Zobacz także:  Adele wybaczyła ojcu przed śmiercią. Przez to co zrobił, nie rozmawiali ze sobą przez lata

Adele wydała nowy singiel "Easy on Me". O czym jest piosenka?

Oparta na fortepianie ballada "Easy on Me" to pierwsza zapowiedź nowej płyty Adele "30". Utwór powstał we współpracy z cenionym producentem, Gregiem Kurstinem. Oficjalny teledysk stworzył Xavier Dolan, popularny kanadyjski reżyser, który współpracował już z piosenkarką przy wideoklipie do hitu "Hello".

W nowej piosence Adele porusza trudny i bolesny temat rozstania, nawiązując tym samym do zakończonego związku z Simonem Koneckim, byłym już mężem i ojcem jej 9-letniego syna.

Nie możesz zaprzeczyć, jak bardzo się starałam. Zmieniłam to, kim byłam, abyście oboje byli na pierwszym miejscu, ale teraz się poddaję – śpiewa Adele w "Easy on Me".

Adele: nowa płyta "30". Kiedy premiera albumu?

Adele zdradziła, że nowa płyta "30" będzie miała swoją premierę 19 listopada. Nad albumem artystka współpracowała ze znanymi producentami – Gregiem Kurstinem, Maxem Martinem i Shellbackiem.

W trakcie tej drogi poznałam wiele trudnych prawd o sobie. Porzuciłam wiele warstw, ale także otoczyłam się nowymi. Odkryłam naprawdę przydatne i pełnowartościowe sposoby myślenia, którymi się kieruję i czuję, że wreszcie znalazłam swoje uczucia. Jestem w stanie zaryzykować stwierdzenie, że nigdy w życiu nie czułam się tak spokojna. I dlatego jestem wreszcie gotowa wydać ten album – wyznaje Adele.

RadioZET.pl/mat.prasowe