Zamknij

Adele chuda jak nigdy dotąd. Jest zapowiedź "SNL": "Wygląda jak zupełnie inna osoba" [WIDEO]

23.10.2020 09:06
Adele
fot. face to face/FaceToFace/REPORTER/East News

Adele zmieniła się nie do poznania. W internecie pojawiła się zapowiedź programu „Saturday Night Live”, który artystka poprowadzi już w najbliższą sobotę. Na nagraniu widzimy Adele chudą jak nigdy dotąd. Fani nadal nie mogą uwierzyć w niesamowitą metamorfozę piosenkarki.

Adele oficjalnie wraca do życia publicznego. Po kilku latach nieobecności w branży artystka coraz częściej pojawia się w mediach.

Wielkim powrotem Adele będzie jej wizyta w show „Saturday Night Live”, które gwiazda poprowadzi już w sobotę. Pojawił się zwiastun programu, gdzie widzimy piosenkarkę w niesamowitej formie. Tak chuda Adele jeszcze nie była.

Adele schudła ponad 45 kg. Jak wyglądała jej dieta?

Adele chuda jak nigdy dotąd. Wygląda niesamowicie w „Saturday Night Live”

Adele pojawiła się w zapowiedzi wideo programu „Saturday Night Live”, którego będzie gospodynią. Na nagraniu widzimy Brytyjkę wraz z aktorką komediową Kate McKinnon i piosenkarką H.E.R.

To pierwszy raz, kiedy Adele występuje w telewizji od czasu niesamowitej metamorfozy, którą zaskoczyła miliony fanów. W ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy wokalistka schudła ponad 40 kilogramów. Zwiastun „Saturday Night Live” tylko potwierdza, że 32-latka jest w znakomitej formie.

Fani nadal nie mogą wyjść z podziwu i zachwycają się przemianą Adele.

„Wygląda jak zupełnie inna osoba”, „Jest taka piękna”, „Prezentuje się znakomicie”, „Jest całkowicie nie do poznania” — piszą zszokowani internauci.

Nowa płyta Adele. Kiedy premiera albumu?

Fani Adele nie ukrywają, że chcieliby już usłyszeć kolejne piosenki artystki. O jej nowej płycie plotkuje się od dłuższego, ale nadal nie ujawniono żadnych konkretnych informacji na ten temat.

W ostatnich miesiącach pojawiały się informacje, że nowy album Adele może ukazać się wrześniu tego roku. Jej menadżer Jonathan Dickins poinformował w wywiadzie dla Music Week, że premiera krążka opóźni się. Nie zdradził jednak, kiedy dokładnie pojawi się album.

Od premiery ostatniej płyty Adele minęło już niemal 5 lat. Album „25” ukazał się w 2015 roku i rozszedł się dotąd w ponad 23 milionach egzemplarzy na całym świecie. Promował go wielki przebój „Hello”.

Adele nie przypomina siebie na nowym zdjęciu. Fani w szoku: "Kto to? To nie jest ona" [FOTO]