Zamknij

Adele doczeka się dokumentu? Trwają rozmowy wokalistki z Netfliksem

29.11.2021 12:53
Adele
fot. CBS/Ferrari Press/East News

Adele podejmie współpracę z Netfliksem? Gwiazda być może wkrótce doczeka się dokumentu o swoim spektakularnym sukcesie. 

Adele to jedna z najpopularniejszych artystek na świecie. Na jej najnowszy album czekały miliony fanów. Artystka wydała płytę "30" 19 listopada, a kilka dni później w sieci pojawiła się informacja, że krążek jest najlepiej sprzedającym się materiałem w 2021 roku.

Adele podejmie współpracę z Netfliksem?

Nic dziwnego, Adele od początku swojej kariery nie tylko zachwyca niesamowitym głosem, ale również wzrusza szczerością i pięknymi historiami zaklętymi w piosenkach. Jej najnowsze dzieło jest jednocześnie najbardziej osobistym, jakie upubliczniła. Płyta porusza temat macierzyństwa, separacji oraz rozwodu, który przeżyła wokalistka.

Nie dziwi również  fakt, że falę ogromnej popularności Adele chce wykorzystać Netflix. Jak podaje "The Sun" artystka jest aktualnie najbardziej pożądaną kobietą do współpracy z platformą. W sprawie trwają rozmowy.

Powstanie dokument o Adele? 

Jak donosi źródło "The Sun", ekipa Adele otrzymała propozycję nie do odrzucenia. Netflix chce stworzyć dokument o jej powrocie na scenę. Twórcy mają w planach skupić się na dwóch wyprzedanych koncertach artystki, które odbędą się w przyszłym roku w Hyde Parku.

Budżet na produkcję ma wynosić "wiele milionów funtów". Aktualnie plany związane z występami Adele nie mogą zostać w stu procentach potwierdzone ze względu na pandemię koronawirusa. Jednak dokument o jej koncertach mógłby przybliżyć występy na żywo tym fanom gwiazdy, którym nie udało się zdobyć upragnionych biletów.

Jak czytamy na "The Sun", osoby zaangażowane we wczesne prace nad ofertą dla Adele zapewniły, że to ona będzie miała ostatnie słowo odnośnie produkcji. Wokalistka, decydując się na współpracę z platformą, miałaby mieć pełną swobodę twórczą i możliwość ingerencji w ostateczny kształt projektu na każdym etapie jego realizacji.

RadioZET.pl/The Sun