Zamknij

Adele i Harry Styles są razem? Sensacyjne plotki o romansie gwiazd

25.08.2020 11:06
Adele Harry Styles
fot. REX Shutterstock/EAST NEWS, Matrix Media Group/face to face/FaceToFace/REPORTER/East News

Adele i Harry Styles są parą? Coraz głośniej plotkuje się na temat romansu brytyjskich gwiazd muzyki. Popularny portal Gossip Cop twierdzi, że w ostatnich miesiącach słynna piosenkarka i członek One Direction zbliżyli się do siebie.

Adele Harry Styles należą do najpopularniejszych brytyjskich gwiazd. Ich przeboje zawsze biją rekordy popularności, a płyty sprzedają się jak ciepłe bułeczki.

Od dłuższego czasu plotkuje się na temat rzekomego związku Adele i Harry’ego Stylesa. Po rozwodzie z mężem artystka miała zbliżyć się do młodszego o 6 lat muzyka.

Adele i Harry Styles są parą? Pojawią się plotki o związku artystów

Adele i Harry Styles nie skomentowali dotąd plotek dotyczących ich romansu. Jak informuje Gossip Cop, para nawiązała bardzo bliski kontakt po głośnym rozwodzie artystki z Simonem Koneckim w drugiej połowie 2019 roku. Serwis twierdzi, że Harry Styles miał już nawet okazję poznać syna Adele – niemal 8-letniego Angelo Adkinsa.

Co ciekawe, 26-letni muzyk to nie jedyny gwiazdor, który jest łączony z 32-latką. Pojawią się też spekulacje na temat zażyłych relacji Adele z raperem Skeptą czy aktorem Bradem Pittem. Czy któraś z tych plotek okaże się prawdą? Przekonamy się za jakiś czas.

Nowa płyta Adele. Kiedy premiera albumu?

Nowa płyta Adele to jedno z najbardziej oczekiwanych wydarzeń w branży muzycznej. Od wydania jej ostatniego albumu „25” minęło już blisko 5 lat.

Plotki na temat nowej płyty Adele pojawiają się już od wielu miesięcy. Niedawno mówiło się, że krążek ukaże się już we wrześniu. Menadżer wokalistki Jonathan Dickins poinformował niedawno w wywiadzie dla Music Week, że premiera opóźni się. Nie zdradził, kiedy dokładnie usłyszymy nową muzykę Adele.

RadioZET.pl/gossipcop.com