Zamknij

Adele i Skepta są razem? Piosenkarka komentuje plotki o związku z raperem

Piotr Krajewski
29.10.2020 14:51
Adele Skepta
fot. NBC/ SNL/Ferrari Press/East News, Richard Young/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Adele i Skepta są parą? Od wielu miesięcy spekuluje się, że piosenkarkę i rapera łączy coś więcej niż przyjaźń. Adele opublikowała nowy wpis, w którym nawiązała do głośnych plotek na temat nowego związku.

Adele pojawiła się ostatnio w „Saturday Night Live” jako prowadząca. Był to pierwszy występ artystki w telewizji od kilku lat.

Wraz z powrotem do showbiznesu Adele musi mierzyć się z plotkami na temat życia prywatnego. Media znów zaczęły spekulować, że piosenkarka jest w związku z raperem Skeptą. Głośne plotki nie spodobały się chyba wokalistce, ponieważ opublikowała nowy wpis, w którym nawiązała do swojego życia miłosnego.

Adele zaśpiewała w „Saturday Night Live”. Wygląda jak zupełnie inna osoba [WIDEO]

Adele i Skepta są razem? Piosenkarka komentuje plotki o związku z raperem

Adele i Skepta podobno są razem – tak twierdzi portal People, który opublikował ostatnio artykuł na temat nowego związku artystki. Zdaniem magazynu para jest w związku już od kilku miesięcy. 38-letni Skepta to jeden z obecnie najpopularniejszych raperów, autorów tekstów i producentów w Wielkiej Brytanii.

Brytyjska piosenkarka słynie z tego, że rzadko komentuje plotki dotyczące życia prywatnego. Wygląda na to, iż tym razem zdecydowała się jednak zrobić wyjątek. Adele opublikowała nowy wpis w mediach społecznościowych, w którym podziękowała wszystkim za możliwość udziału w „Saturday Night Live”. Artystka nawiązała też subtelnie do swojego życia miłosnego.

Kocham Was wszystkich. Troszczcie się o siebie i bądźcie ostrożni. Udanego Halloween. Wracam teraz do mojej jaskini, aby być samotną kociarą. Do zobaczenia w 2021 roku — napisała Adele, sugerując, że jest obecnie singielką.

Przez ostatnie kilka lat Adele była związana z Simonem Koneckim. We wrześniu 2019 roku piosenkarka złożyła oficjalnie pozew o rozwód z mężem. Para ma syna Angelo, który urodził się w październiku 2012 roku.

Nowa płyta Adele. Kiedy premiera albumu?

Nowy album Adele to jedno z najbardziej wyczekiwanych wydawnictw. O jej kolejnym krążku plotkuje się od dłuższego czasu, ale nadal nie ujawniono żadnych konkretnych informacji.

W trakcie „Saturday Night Live” Adele zdecydował się nawiązać do nowej płyty. Wokalista zdradziła jedynie, że jej czwarty album nie jest jeszcze ukończony.

Kiedy się ukaże? Na ten moment nie wiadomo, ale w najnowszym wpisie Adele napisała fanom „do zobaczenia w 2021 roku”. Wszystko więc na to wskazuje, ze nowa muzyka artystki pojawi się dopiero za kilka miesięcy.

Adele schudła ponad 45 kg. Jak wyglądała jej dieta?

RadioZET.pl/tmz.com,people.com/PK