Zamknij

Adele kończy z koncertami? Własnie zamknęła swoją firmę koncertową!

Redakcja
08.01.2019 15:25
Adele
fot. Chris Pizzello/Invision/AP/East News

Adele zamknęła swoją firmę odpowiedzialną za jej trasy koncertowe — informują zagraniczne media. Fani niemal natychmiast zaczęli spekulować, że Brytyjka kończy z koncertowaniem. W przeszłości artystka wspominała, iż może już nigdy nie wyruszyć w trasę z koncertami.

Adele to dziś jedna z największych gwiazd muzyki. Nic więc dziwnego, że jej koncerty na całym świecie wyprzedają się dosłownie w kilka sekund. Teraz okazuje się, iż piosenkarka może już nigdy nie wyjechać w trasę koncertową. Polscy fani nie będą zadowoleni, ponieważ 30-latka jeszcze nigdy nie odwiedziła naszego kraju.

Adele kończy z koncertami? Zamknęła swoją firmę koncertową

Jak podają brytyjskie media, Adele zlikwidowała swoją firmę Remedy Touring LLP, która zajmowała się organizacją jej koncertów. Ostatnia trasa koncertowa „Adele Live 2016/2017” zarobiła ponad 160 milionów dolarów. Artystka dała łącznie 121 występów, m.in. w Europie i Ameryce Północnej.

Wygląda więc na to, że może być to ostania trasa koncertowa w karierze Adele. W czerwcu 2017 roku, tuż przed zakończeniem wspomnianego tournée, brytyjska gwiazda opublikowała wzruszający list do swoich fanów. Wyznała szczerze, że nie odpowiada jej koncertowanie po całym świecie.

Trasa to szczególna rzecz, która nie pasuje do mnie wyjątkowo dobrze. Jestem domatorką i zachwycam się małymi sprawami. Zrobiłam to tylko dla Was, mając nadzieję, że będę miała na Was taki wpływ na żywo, jak mieli kiedyś na mnie moi ulubieni artyści. Chciałam, aby moje finałowe występy odbyły się w moim rodzinnym Londynie, ponieważ nie wiem, czy pojadę jeszcze kiedyś w trasę koncertową — napisała wtedy wokalistka.

Informacje o nagłym zamknięciu firmy koncertowej wcale nie muszą jednak oznaczać, że Adele już nigdy nie wyruszy w trasę koncertową. Fani dowiedzą się wszystkiego w swoim czasie. Coraz głośniej plotkuje się, iż Adele wyda swój czwarty album w 2019 roku. Wtedy też pewnie poznamy szczegóły odnośnie planów koncertowych artystki lub ich braku.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/capitalfm.com/PK