Zamknij

Adele ma nowego chłopaka? Przyszła na mecz z tajemniczym mężczyzną [FOTO]

21.07.2021 11:34
Adele
fot. REX Shutterstock/EAST NEWS

Adele ma nowego chłopaka? Internet zalała fala plotek po tym, jak kilka dni temu słynna wokalistka pojawiła się na meczu NBA w towarzystwie tajemniczego mężczyzny. Jak informuje magazyn People, para spotyka się już od kilku miesięcy. Kim jest Rich Paul?

Adele coraz częściej pojawia się publicznie. Mówi się, że piosenkarka, która w ostatnich latach przeszła ogromną metamorfozę, przygotowuje się do powrotu na scenę. Od wydania jej ostatniej płyty minęło już ponad 5 lat.

W ostatnim czasie wokalistka nie tylko zmieniła swój wygląd, ale także dokonała zmian w życiu prywatnym. Kilka miesięcy temu ostatecznie rozwiodła się z Simonem Koneckim. Wygląda na to, że gwieździe udało się znaleźć nową miłość. Na ostatnim meczu NBA Adele pojawiła się u boku tajemniczego mężczyzny.

Zobacz także: Adele w żałobie. Nie żyje jej ojciec Mark Evans

Adele ma nowego chłopaka? Pokazała się w towarzystwie tajemniczego mężczyzny

Adele pojawiła się na sobotnim meczu NBA Finals pomiędzy Milwaukee Bucks i Phoenix Suns w Arizonie. Piosenkarka natychmiast została zauważona przez fotoreporterów, którzy zrobili jej mnóstwo zdjęć.

Gwiazda po raz kolejny zrobiła ogromne wrażenie swoją spektakularną metamorfozą. Przypomnijmy, że w ostatnich latach Adele zaczęła prowadzić zupełnie inny styl życia, dzięki któremu schudła ponad 40 kilogramów. Na meczu NBA pojawiła się w długim płaszczu we wzory i czarnych wąskich spodniach. Uwagę przykuły także bardzo długie blond włosy artystki.

Zobacz także

Adele zszokowała nie tylko niesamowitym wyglądem, ale także towarzystwem. Brytyjka oglądała mecz wraz z tajemniczym starszym mężczyzną. Okazuje się, że to 39-letni Rich Paul. Jak informuje magazyn People, para spotyka się już od kilku miesięcy.

Kim jest Rich Paul, domniemany chłopak Adele?

Rich Paul jest cenionym amerykańskim agentem sportowym posiadającym własną firmę Klutch Sports Group.

Domniemany chłopak Adele reprezentuje wiele gwiazd amerykańskiej koszykówki, m.in. LeBrona Jamesa, Bena Simmonsa czy Trae’a Younga.

RadioZET.pl/people.com