Zamknij

Adele ma nowego chłopaka? Brytyjskie media twierdzą, że spotyka się z raperem Skeptą

Piotr Krajewski
03.10.2019 12:52
Adele ma nowego chłopaka podobno spotyka się z raperem Skeptą
fot. AFP/EAST NEWS

Adele spotyka się ze Skeptą? Brytyjskie media twierdzą, że piosenkarka jest w związku z popularnym raperem i producentem muzycznym. Przypomnijmy, że we wrześniu Adele złożyła pozew o rozwód z mężem i ojcem jej syna — Simonem Koneckim.

Adele i raper Skepta są parą?

Adele ma nowego chłopaka? Tak twierdzą przynajmniej zagraniczne media, które bacznie przyglądają się poczynaniom 31-letniej piosenkarki po głośnym rozstaniu z mężem.

Zdaniem brytyjskiej prasy Adele zaczęła spotykać się ze Skepta, jednym z obecnie najpopularniejszych raperów, autorów tekstów i producentów w Wielkiej Brytanii. Żadne z nich nie potwierdziło jednak tej informacji.

Artyści znają się już od kilku lat, ale podobno w ostatnim czasie bardzo się do siebie zbliżyli. Oboje dorastali w londyńskim Tottenhamie i niedawno zakończyli swoje związki. Kilka miesięcy temu Skepta rozstał się ze słynną modelką Naomi Campbell.

We wrześniu Adele złożyła oficjalnie pozew o rozwód z mężem Simomen Koneckim, z którym była związana od 2011 roku. Para ma syna Angelo, który urodził się w październiku 2012 roku.

Nowa płyta Adele w 2019 roku?

Nowa płyta Adele zbliża się wielkimi krokami? Tak przynajmniej twierdzą brytyjskie media. Piosenkarka pracuje obecnie nad czwartym albumem i wszystko wskazuje, że ukaże się on jesienią tego roku.

Adele wydała dotąd trzy albumy, które stały się światowymi bestsellerami. Ostatnia płyta „25” została wydana w 2015 roku i pobiła wszelkie rekordy popularności. W ciągu dziesięcioletniej kariery Brytyjka nagrała wiele przebojów, m.in. „Rolling in the Deep”, „Hello”, „Skyfall”, „Someone Like You” czy „Set Fire to the Rain”.

Dziś Adele ma na swoim koncie 15 nagród Grammy i jest jedną z najlepiej sprzedających się artystek w historii muzyki.    

RadioZET.pl/thecut.com/PK