Adele napisała list do fanów. Wyznała, że być może już nigdy nie pojedzie w trasę koncertową! Dlaczego?

29.06.2017 12:02

Brytyjska artystka jest obecnie w trakcie finałowych występów w ramach swojej wielkiej trasy koncertowej. W trakcie środowego koncertu wyznała fanom, że może już nigdy nie wyjechać w tournée. Skąd taka decyzja? Sprawdźcie szczegóły.

Adele napisała list do fanów. Wyznała, że być może już nigdy nie pojedzie w trasę koncertową! Dlaczego? fot. ons.pl

W środę, 28 czerwca, Adele zagrała pierwszy z czterech zaplanowanych koncertów na stadionie Wembley. Finałowe występy jej światowej trasy koncertowej będą najprawdopodobniej największym wydarzeniem w historii tego obiektu. W ciągu jedynie czterech dni Adele może zgromadzić tam blisko 400 tysięcy osób. Czegoś takiego nikt jeszcze nie dokonał. O szczegółach możecie przeczytać w naszym poprzednim artykule.

Podczas środowego koncertu Brytyjka podzieliła się z fanami emocjonalnym listem, w którym wyjaśnia, dlaczego może już nigdy nie pojechać w trasę koncertową.

- Trasa to szczególna rzecz, która nie pasuje do mnie wyjątkowo dobrze. Jestem domatorką i zachwycam się małymi sprawami. Zrobiłam to tylko dla Was, mając nadzieję, że będę miała na Was taki wpływ na żywo, jak mieli kiedyś na mnie moi ulubieni artyści. Chciałam, aby moje finałowe występy odbyły się w moim rodzinnym Londynie, ponieważ nie wiem, czy pojadę jeszcze kiedyś w trasę koncertową – napisała artystka.

Adele Live 2016/2017

Koncerty w Londynie zakończą światową trasę artystki, która rozpoczęła się w lutym 2016 roku. Wielkie tournée promujące przede wszystkim hitowy album „25” odniosło ogromny komercyjny sukces na całym świecie. W ciągu tych kilkunastu miesięcy Adele zagrała blisko 120 koncertów w różnych częściach globu. Pojawiła się m.in. w Niemczech, Stanach Zjednoczonych, Meksyku, Australii czy Nowej Zelandii. Trasa nie dotarła jednak do Polski.

Każdego wieczoru piosenkarka prezentowała prawie 20 utworów, w tym swoje największe przeboje takie jak „Rolling In The Deep”, „Hello”, „Someone Like You”, „Set Fire to the Rain” czy pochodzący z filmu o Jamesie Bondzie „Skyfall”.

RadioZET.pl/NME/PK

Oceń
Tagi